MMA PLNajnowszeBez kategoriiHCF 2: Fedor w narożniku Aleksa, Sean Salmon wksakuje do akcji

HCF 2: Fedor w narożniku Aleksa, Sean Salmon wksakuje do akcji

HCF to organizacja, na która trzeba mieć oko: Babalu, Lil Nog, Aleksandera Emelianeko. Wystarczy powodów prawda? Najbliższa gala już 19 października. Zobaczymy na niej Aleksandra Emelianenko w pojedynku z Danem Bobishem. Dan to weteran Pride i UFC. Do walki z Aleksem wniesie swoje wielkie mięśnie i 6 ostatnich walk zakończonych sukcesem.

Gamrot - Dos Anjos

Aleks nie jest gorszy. Do walki wnosi zaspaną minę i potwora w narożniku. Według promotorów tej gali w narożniku Aleksa stanie jego brat. Nie będzie to Iwan, tylko najstarszy z braci – Fedor Emelianenko.

Na gali wystąpi też weteran UFC (bez sukcesów w tej organizacji…) Sean Salmon. Sean zastąpi znanego z TUF-a 4 Edwina Deweesa (na owe czasy ksywka BamBam, jak syn Barney’a z The Flinstones – koleś autentycznie podobny do BamBama z kreskówki 😛 ). Edwin złamał rękę podczas treningów – na jego miejsce wskakuje właśnie Salmon. Salmon niedawno wypadł z rozpiski HDNet Fights z powodu niedogadania sie z ichniejszym matchmakerem – Guy’em Mezgerem. Przeciwnikiem Seana na HCF 2 będzie Marcus Vinicios (from Braaaaziiiillll).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis