MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA: Oficjalnie znamy następnego rywala mistrza! ”Don Diego” stoczy wielki rewanż z ”Balboą”!

GROMDA: Oficjalnie znamy następnego rywala mistrza! ”Don Diego” stoczy wielki rewanż z ”Balboą”!

Podczas trwającej gali GROMDA 16 ogłoszono jeden z głównych pojedynków jednej z nadchodzących edycji. Już niebawem poznamy także szczegóły odnośnie daty. Pewne jest jedno – Mateusz Kubiszyn pojawił się właśnie w ringu, gdzie ogłoszono jego następnego rywala.

Kubiszyn

Kubiszyn miał wystąpić na jubileuszowej gali FAME MMA 20, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. ”Don Diego” w rozmowie z Arturem Przybyszem postanowił wysłać apel do organizacji KSW. Kubiszyn zapewnił, że jest gotowy wystąpić na zbliżającej się gali KSW Epic. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, lecz Martin Lewandowski jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju zapewnił, że są zainteresowani w przyszłości ”Don Diego”.

Kubiszyn ostatni pojedynek stoczył na gali GROMDA 15, gdzie po raz pierwszy obronił tytuł. Mateusz w drugiej odsłonie przed czasem odprawił Łukasza ”GOATA” Parobca.

Będzie wielki rewanż!

Tu będą wielkie bomby! Mateusz Kubiszyn w drugiej obronie tytułu organizacji GROMDA stanie na przeciwko Bartłomieja Domalika. Tym samym będzie to ich już trzecie starcie.

Pierwsze miało miejsce w formule K-1 na gali HFO, gdzie był remis. W walce na gołe pięści lepszy okazał się ”Don Diego”, lecz była to kapitalna wojna. Pewne było, że organizacja będzie chciała w niedalekiej przyszłości zorganizować drugie starcie.

Poniżej zdjęcia z face to face:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis