MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 17: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

GROMDA 17: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV GROMDA 17. Czas na rewanż dwóch najlepszych, czas na walkę DON DIEGO VS. BALBOA 2! To trzeba zobaczyć. Galę GROMDA 17 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić tego wydarzenia.

PPV GROMDA 17
Foto: GROMDA

GROMDA 17 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

GROMDA 17: Gdzie oglądać?

W walce wieczoru Mateusz „Don Diego” Kubiszyn stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa. Waleczny strażak w elitarnym klubie GROMDA nie ma sobie równych.

Kubiszyn kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Nikt nie zdołał go jeszcze zatrzymać, choć wielu próbowało. Pęka ręka, pęka szczęka, ale „Don Diego” nigdy nie wymięka – to maksyma Mateusza w ringu.

Wszystkie karty na stół – teraz albo nigdy. Bartłomiej „Balboa” Domalik nie ma już nic do stracenia. Pierwsze starcie z Kubiszynem – delikatnie mówiąc – nie poszło po jego myśli.

„Balboa” miał Kubiszyna na widelcu, ale nie udało mu się dokończyć dzieła zniszczenia. Wszystko ma jednak swoją cenę.

W 5. rundzie Domalik wyraźnie opadł z sił, co „Don Diego” doszczętnie wykorzystał, bombardując zmęczonego rywala. Narożnik Bartłomieja postanowił rzucić ręcznik, poddając swojego podopiecznego.

Minął rok od tamtych wydarzeń. Teraz król nokautów wraca, aby zrewanżować się „Don Diego”, z którym kilkanaście miesięcy temu toczył bój na śmierć i życie.

GROMDA: Cena, ile kosztuje?

Gala GROMDA 17 jest dostępna w trzech pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99, który obejmuje dostęp do transmisji na żywo w jakości 720p, dodatkowo możliwość odtworzenia przez 48h po zakończonej gali.

Decydując się na pakiet PREMIUM za 44,99, otrzymamy dostęp do transmisji na żywo w jakości 1080p (FULL HD) i możliwość odtworzenia przez 168h po skończonym evencie.

Za pakiet VIP przyjdzie nam zapłacić 49, 99 zł, w ramach których dostaniemy dostęp do transmisji na żywo w jakości 1080p (FULL HD), możliwość odtworzenia przez 168h po zakończonym wydarzeniu oraz zapis gali GROMDA 16.

Jak dokonać zakupu? To proste! Wystarczy wejść na stronę GROMDA.TV, założyć konto, wybrać interesujący nas pakiet i zapłacić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis