MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 16: Scarface już w 1. rundzie zdemolował rywala!

GROMDA 16: Scarface już w 1. rundzie zdemolował rywala!

Sebastian ”Scarface” Skiermański pokazał się znów z świetnej strony. ”Scarface” w pierwszej rundzie zdemolował debiutanta w GROMDZIE – Artura ”Arturo” Sargasjana.

Skiermański

Skiermański jedynej przegranej w GROMDZIE doznał z rąk Pawła ”Gorilli” Werszynina. Od tego czasu Sebastian odnotował trzy zwycięstwa. ”Scarface” pokonywał wtedy Johna ”Big Bad Johna” Fergusona, Rafała ”Łazara” Łazarka oraz Dustina ”Taeddy’ego” Rabiega.

Artur dostał szansę od Mariusza Grabowskiego i będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności. ”Arturo” popularność swoją osobą w mediach społecznościowych zyskał za sprawą udziału w programie ”Hotel Paradise”. 

Przypomnijmy, że Artur miał wystąpić na gali FEN 34 i zmierzyć się z Kamilem Piórkowskim, lecz doznał on poważnej kontuzji. Mowa o złamanej szczęce – tym samym walka została odwołana. Sargsyan wystąpił na gali Fist Universe, gdzie okazał się pierwszym finalistą. Artur szybko i efektownie zastopował swoich rywali. 

Szybka robota!

Sebastian od początku ruszył do przodu i dużo jego uderzeń dochodziło do celu. ”Arturo” starał się odpowiadać i widać było, że daje to rezultat – opuchlizna pod okiem Skiermańskiego.

”Scarface” podkręcił tempo i dalej atakował charakternego rywala. Sargasjan był dwa razy liczony. Przy drugim Artur miał już dość i walka została przerwana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis