MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 16 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

GROMDA 16 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

GROMDA 16 PPV. Żelazne zasady, bitne chłopaki i krwawe pojedynki na gołe pięści – organizacja GROMDA wraca na salony. Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

GROMDA 16 PPV
Foto: GROMDA

GROMDA 16 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

GROMDA 16: Kiedy gala?

Zdecydowanie nie możecie tego przegapić. Od razu wiadomo, że będzie mocno, brutalnie i krwawo, kiedy do ringu wchodzą tacy zawodnicy. Marcin „Wasyl” Wasilewski vs Jakub „Joker” Szmajda!

Na GROMDA 16 nie zabraknie nowych, jak i starych twarzy. Kibiców czeka kilka godzin świetnego widowiska, które klasycznie zwieńczy finał turnieju.

Niezwykle interesująco zapowiada się starcie dwóch weteranów walk na gołe pięści. Rafał „Łazar” Łazarski kontra Mariusz „Mario” Kruczek to gwarancja twardej i charakternej walki.

GROMDA: Gdzie oglądać?

Czas dokończyć to, co zostało niedokończone. W Pionkach odbędzie się również finał turnieju za 14. edycję wydarzenia. Serey „Basque” Lander zmierzy się z Michałem „Bułą” Bańbułą. Kto według Was wygra?

Na kolejny efektowny występ z pewnością liczy idący jak burza Sebastian „Scarface” Skier mański. Czy Artur „Arturo” Sargsjan zdoła postawić jakiś opór?

Lukáš „Fury” Šmidek vs Dominik „Domino” Machlik to następne z kolei zestawienie, na które warto będzie zwrócić uwagę podczas piątkowego wieczoru.

GROMDA 16: Data, miejsce, godzina

Gala GROMDA 16 już dzisiaj klasycznie w Pionkach. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00.

GROMDA 16: Transmisja w PPV

Gala wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Gala GROMDA 16 jest dostępna w trzech pakietach cenowych – Basic (39,99 PLN), w skład którego wchodzi dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia przez 24h po zakończonym wydarzeniu. Premium (44, 99 PLN) to transmisja w jakości 1080p i dostęp do powtórki przez 168h po gali. VIP (49,99 PLN), czyli zawartość pakietu Premium, a na dodatek dostęp do GROMDA 15.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis