MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 16: Jakub ”Joker” Szmajda równo z gongiem ciężko nokautuje ”Wasyla”!

GROMDA 16: Jakub ”Joker” Szmajda równo z gongiem ciężko nokautuje ”Wasyla”!

Jakub ”Joker” Szymajda w ostatniej walce gali GROMDA 16 pokazał się z kapitalnej strony. Już w pierwszej rundzie znokautował Marcina ”Wasyla” Wasilewskiego.

Szmajda

”Joker” jest znany także jako mistrz organizacji Krwawy Sport, gdzie dawał emocjonujące pojedynki. Jakub walczył także w organizacji The War, gdzie wygrywał z takimi zawodnikami jak Krzysztof Mariańczyk czy Łukasz ”Szajba”. Do debiutu Szmajdy doszło na gali GROMDA 15 w turnieju, kiedy to odprawił dwóch przeciwników – Patryka ”Ghosta” Jantę oraz Dominika ”Golcusia” Owsianego.

Wasilewski w GROMDZIE jest niepokonany, a ma sobą trzy pojedynki i w każdym z nich udowadniał swoją dużą wartość. ”Wasyl” pokonywał Patryka ”Pele” Bednarza, Johna ”Big Bad Johna” Fergusona oraz Mariusz ”Mario” Kruczka.

Koniec już w 1 rundzie!

”Joker” od samego początku wyglądał świetnie. Mocne tempo, dużo serii ciosów, które często dochodziły do celu. ”Wasyl” próbował jeszcze czymś zaskoczyć. Wasilewski był twardy.

Kolejne potężne ciosy i ”Wasyl” na deskach, ale pokazał serce do walki. ”Joker” już nie wypuścił okazji i równo z gongiem znokautował rywala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis