MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 15: Bartłomiej Domalik poznał rywala! ”Balboa” w piątek stoczy mocną walkę!

GROMDA 15: Bartłomiej Domalik poznał rywala! ”Balboa” w piątek stoczy mocną walkę!

Zapowiada się naprawdę konkretnie. Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 15, która już w tym momencie jest gwarancją dużych emocji. Właśnie organizacja oficjalnie ogłosiła z kim jutro zmierzy się Bartłomiej Domalik.

Balboa

”Balboa” chce jak najszybciej wrócić na odpowiednie tory. Domalik w ostatniej walce zawalczył o pas GROMDY i po kapitalnym boju musiał uznać wyższość Mateusza Kubiszyna. Bartłomiej zapewnia, że cel jest jeden! Jak najszybciej doprowadzić do rewanżowego pojedynku.

Z Mariuszem Grabowskim, właścicielem federacji GROMDA, i Mateuszem Kubiszynem ustaliliśmy, że dojdzie do rewanżu, o ile stoczę jeden pojedynek i go wygram. A zatem i mnie zobaczycie w zwycięskiej walce na najbliższej GROMDZIE. W GROMDZIE nie brakuje świetnych zawodników, ale na dziś interesuje mnie tylko jeden – Don Diego. Chcę mu się zrewanżować za majową porażkę. Wtedy nie byłem sobą, naprawdę to nie byłem ja. No cóż, wydarzenie było ogromne, pierwsza walka o pas GROMDY, do tego między niepokonanymi wojownikami, a niestety dla mnie wyszło słabo. Biorąc pod uwagę wszystkie moje starty w sportach walki, tamten był najważniejszy. Nie udało się, więc jestem zdeterminowany, by teraz wygrać 

Znamy rywala!

Oficjalnie poznaliśmy przeciwnika Bartłomieja Domalika. ”Balboa” w piątek podczas GROMDA 15 zmierzy się z Simonem Henriksenem. Dla reprezentanta Danii będzie to trzecia walka w naszym kraju.

Simon pierwszy start odnotował w main evencie WOTORE 4, gdzie zmierzył się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Bez niespodzianki podopieczny Mirosława Oknińskiego szybko poddał rywala w parterze.

“The Savage” zadebiutował na 12 edycji GROMDA. Pokonał wtedy w drugiej odsłonie  Jakuba ”Kajfasza” Sorota. Warto zaznaczyć, że Simon jest przede wszystkim znany z King Of The Streets.

KING of KNOCKOUTS vs KING of the STREETSGROMDA 15: BALBOA vs SAVAGETo będzie agresywne starcie dwóch brutalnych…

Posted by Gromda on Thursday, November 30, 2023

To będzie agresywne starcie dwóch brutalnych torped. To będzie epickie bombardowanie na gołe pięści. Nie mrugać – zapowiada organizacja GROMDA

W main evencie do pierwszej obrony pasa stanie Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn, a jego przeciwnikiem będzie Łukasz Parobiec. ”Balboa” również został zapytany jak widzi te starcie.

To nie potrwa jedną czy dwie rundy, tylko znacznie dłużej. Łukasz to dobry zawodnik i nie pozwoli, by Mateusz szybko się z nim rozprawił. Po prostu nie wymięka na robocie. Jednak większe szanse przyznaję Don Diego i niech tak zostanie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis