MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 14: Eksplozywny Vasyl Halych wraca! Ukrainiec zapewnia: Idę po ”Don Diego”!

GROMDA 14: Eksplozywny Vasyl Halych wraca! Ukrainiec zapewnia: Idę po ”Don Diego”!

Vasyl Halych wraca na właściwe tory w organizacji GROMDA. Przemysław ”Reksio” Rekowski nie był w stanie wyjść do drugiej odsłony z powodu kontuzji. Halych był eksplozywny, szybki i dokładny – dziś zaprezentował się z naprawdę dobrej strony.

Vasyl

Ukrainiec liczy, że dojdzie do jego rewanżowego starcia z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem, który posiada pas mistrzowski. Vasyl jest przekonany, że może pokonać Kubiszyna.

Do ich pierwszej walki doszło we wrześniu 2022 roku i dostarczyła kibicom mnóstwo emocji. ”Don Diego” ostatecznie w piątej odsłonie przełamał Ukraińca.

Halych wygrywa przed czasem!

Vasyl od samego początku mocno nacierał – nie było kroku w tył. Halych agresywnie ruszał na przeciwnika i trafiał raz za razem. Rekowski próbował odpowiadać prostymi, ale to nie robiło wrażenia na przeciwniku. Ukrainiec rządził w ringu! Na twarzy ”Reksia” pojawiło się krwawienie. Były też mocne ciosy na doły. W końcówce Vasyl przyśpieszył i była to agresywna seria.

Komentatorzy i kibice nie mogli doczekać się kolejnej rundy… ”Reksio” doznał kontuzji ręki i nie był w stanie kontynuować walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis