MMA PLNajnowszeKSWGromadzki mocno o Khalidov-Adamek: Zasada niczym się nie różniącą od gal freakowych!

Gromadzki mocno o Khalidov-Adamek: Zasada niczym się nie różniącą od gal freakowych!

Tomasz Gromadzki w mediach społecznościowych postanowił odnieść się do zbliżającej się walki wieczoru KSW EPIC, w której zobaczymy ciekawie zapowiadającą się walkę w boksie pomiędzy legendami – Tomaszem Adamkiem i Mamedem Khalidovem. ”Zadyma” uważa, że KSW traci widzów, którzy wolą oglądać FAME, a walka Khalidov-Adamek jest na zasadach nie różniących się od tych, które widzimy w freakowej organizacji.

Gromadzki

Warto jednak zaznaczyć, że jest to kolejna wypowiedź Tomasza, który wychwala freakową organizację. Mimo, że były mocno kontrowersyjne tematy/sytuację to jednak Tomasz często zaskakiwał swoją odpowiedzią. W tym przypadku również mamy kolejną mocną dyskusyjną wypowiedź Gromadzkiego, która powiedzmy sobie szczerze mocno mija się z prawdą. Dlaczego? KSW traci fanów robiąc 12 mocnych gal sportowych, robiąc drugą galę na Stadionie Narodowym i go wypełniając? Komentarzy typu ”koniec KSW jest bliski” nie brakuje od lat i zapewne będzie tak zawsze, lecz czy to jest prawda? Bądźmy poważni.

Gromadzki aktualnie jest zawodnikiem FAME MMA, gdzie stoczył cztery pojedynki. W ostatnim starciu ”Zadyma” przegrał pewnie na punkty z byłym mistrzem KSW – Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem.

Gromadzki: Obecne KSW traci oglądalność i widzów!

Tomasz Gromadzki postanowił zareagować i wypowiedzieć się o nadchodzącej walce Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. ”Zadyma” twierdzi, że KSW traci widzów, którzy wolą wybrać FAME MMA.

No tak. Dwie legendy się spotykają. Wielcy mistrzowie w swoich dyscyplinach. Lata temu. Oczywiście dalej posiadający wielkie umiejętności i potężne doświadczenie zawodowe. Jednak czy to nie jest tak, że obecne KSW traci oglądalność i widzów, którzy wolą powoli oglądać FAME MMA i inne galę freakowe i ratuje się walką tak naprawdę dla mnie freakową. Zestawienie dwóch zawodników z innych dyscyplin jeszcze po swoim prime jest dla mnie czysto zabiegiem zrobienia show, czyli zasada niczym się nie różniącą od gal freakowych.

Gala KSW EPIC odbędzie się już dwudziestego czwartego lutego w Gliwicach. Gala będzie transmitowana w usłudze PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis