MMA PLNajnowszeClout MMAGreg wytyka hipokryzję wśród freaków: Czemu ci ludzie tacy są?

Greg wytyka hipokryzję wśród freaków: Czemu ci ludzie tacy są?

Twitterowicz Greg, znany także ze swoich efektownych zwycięstw, które odniósł w klatce FAME MMA wytyka hipokryzję wśród freaków. Hipokryzja wśród freaków? Nowe? Nie znaliście?

Greg wytyka hipokryzję wśród freaków

Otóż freak fighty w Polsce nadal cieszą się ogromną popularnością. I to tak ogromną, że największa polska organizacja walk freakowych – FAME MMA z końcem sierpnia zorganizuje swoją galę na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie ma zasiąść prawie 60 tysięcy kibiców.

Do tej pory tylko Federacja KSW zdołała dwukrotnie zorganizować tego typu imprezę sportów walki na największym w kraju obiekcie do tego przystosowanym.

Greg wytyka hipokryzję wśród freaków: Czemu ci ludzie tacy są?

Zanim jednak FAME MMA rozpocznie promocję gali na Stadionie Narodowym na całego, w sieci trwają programy zachęcające do oglądania najbliższej gali Clout MMA 5.

Wczoraj odbył się kolejny program promujący to wydarzenie, w którym udział wzięli m.in. Wiktoria Jaroniewska wraz ze swoją rywalką Marianną Schreiber oraz Szalony Reporter.

Szalony Reporter to postać, która w swoich przewidywaniach myli się mniej więcej tyle samo razy ile gracz w Totolotka wybierając sześć cyfr przed wylosowaniem liczb w najpopularniejszym losowaniu tego typu gry liczbowej w Polsce.

Jaroniewska w przeszłości głośno wyśmiewała Szalonego Reportera i działania, w jakie ten się angażował. Kiedy jednak przyszło wystąpić w jednym programie, to Greg zauważył u niej hipokryzję i na jej przykładzie odniósł się do całego środowiska freakowego:

“To jest ta sama wiki jaroniewska która tak bardzo jechała z szalonym reporterem i tak go nie lubiła? XDDDDDDD Czemu ci ludzie tacy są, kurwaaa xd. Szkoda słów. Dobrze, że ostatnia gala mi uświadomiła, że droga samotnika jest najlepszą drogą w tym kurwidołku.”

Greg, czyli Grzegorz Gancewski w swojej freakowej karierze stoczył dwie walki. Obie wygrał. W swoim rekordzie ma zwycięstwa nad Jakubem Maślanką i Piotrem Szeligą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis