MMA PLNajnowszeFAME MMAGreg o swoim rywalu na FAME MMA 21: Nie widzę opcji porażki

Greg o swoim rywalu na FAME MMA 21: Nie widzę opcji porażki

Popularny Twitterowicz budujący swój wizerunek we freak fightach – Greg wypowiedział się o swoim rywalu, z którym zmierzy się na nadchodzącej wielkimi krokami gali FAME MMA 21.

Greg o swoim rywalu na FAME MMA 21

Greg w jednej z najciekawiej zapowiadających się konfrontacji zmierzy się z Piotrem Szeligą, z którego krytyką w ogóle się nie kryje. Wczoraj w programie CAGE: Fight Card opowiedział pokrótce o tym zbliżającym się pojedynku i krótko scharakteryzował swojego rywala.

Gala FAME MMA 21 odbędzie się już 18 maja w Arenie Gliwice. Walką wieczoru całego wydarzenia będzie starcie bokserskie między Bandurą a Tomaszem Adamkiem.

Greg o swoim rywalu na FAME MMA 21: Nie widzę opcji porażki

Grzegorz Gancewski, czyli wspomniany “Greg” przebojem wdarł się do organizacji FAME MMA. Na gali FAME: Reborn pokonał w drugiej rundzie cięższego i wydawało się silniejszego Jakuba Maślankę.

Teraz twitterowicz zamierza kontynuować passę i ma zamiar pokonać kolejnego dużo cięższego przeciwnika, jakim jest Piotr Szeliga.

Na dodatek Gancewski stwierdził, że nie widzi opcji porażki w zestawieniu “Szelim”:

“Nie chciałem bardzo łatwych walk. Wy mi mówiliście, że to łatwa walka, a to jest fajna walka. Nawet po kursach jest spoko. Mogę tylko wygrać. Nie widzę opcji porażki. Wiadomo, mogę dostać w łeb tak, że ten łeb mi spadnie, normalna sprawa.” – powiedział krótko Greg.

Cały program FAME 21: CAGE: Fight Card do zobaczenia poniżej:

A Wy komu będziecie kibicować w walce na FAME 21 – Gregowi czy Szeliemu? Będziecie w ogóle oglądać galę FAME MMA 21?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis