MMA PLNajnowszeTyper BetclicGraj bez podatku w Betclic!

Graj bez podatku w Betclic!

Codziennie. Całą dobę. Wszystkie sporty. Bez podatku. Tylko w Betclic.

GRAJ BEZ PODATKU W BETCLIC
Foto: Betclic

Betclic wprowadził istotną zmianę w oferowanych na polskim rynku produktach. Od 11 marca podatek w wysokości 12% nie będzie odliczany od stawki Gracza, a bukmacher weźmie go na siebie. Dzięki temu każdy w Betclic może wygrać więcej. Nowa propozycja rozwiązania gry bez podatku będzie obowiązywać do 14 kwietnia. To odważny ruch marki, która tym samym po raz kolejny wyznacza pozycję lidera całej branży i wzmacnia pozycję biznesową.

Promocja obowiązuje na WSZYSTKIE ZAKŁADY WIELOKROTNE I POJEDYNCZE, PRZEDMECZOWE I NA ŻYWO Z UWZGLĘDNIENIEM WSZYSTKICH DYSCYPLIN SPORTOWYCH I BEZ LIMITU KURSÓW. Wyłączone z promocji są jedyne zakłady systemowe oraz zakłady na Gry Karciane.

Oferta będzie obowiązywała od 11 marca do 14 kwietnia.

Promocji podlegają WSZYSCY GRACZE Z AKTYWNYM KONTEM W BETCLIC, bez względu na to czy konto zostało założone w przeszłości, czy dopiero po wprowadzeniu akcji, tj. 11.03.

Oczywiście promocja dotyczy także gry PRZY UŻYCIU FREEBETÓW. Obowiązuje na kupony obstawione zarówno z salda depozytowego, jak i salda freebet. Minimalny kurs dla kuponów postawionych przy użyciu freebetów niezmiennie wynosi 2,14.

DEDYKOWANE KODY PROMOCYJNE, JAK I LINKI REFERENCYJNE, DALEJ SĄ AKTYWNE. Kierują po prostu do nowej oferty, która została przedstawiona powyżej.

Jeśli chodzi o długość trwania promocji, to na ten moment PROMOCJA TRWA DO 14 KWIETNIA 2024 ROKU DO KOŃCA DNIA. Nie wykluczamy jednak jej przedłużenia.

Co z kuponami, które obstawiłem przed 11 marca?

Warto jednak pamiętać, że kupony obstawione przed 11 marca niezmiennie będą mieć odliczony podatek od stawki. Decydująca jest data postawienia zakładu, a nie jego rozliczenia.

Na kuponie wciąż widzę “podatek 10%” – dlaczego?

Oczywiście promocja “Bez Podatku” dotyczy stawki postawionego zakładu. Nadal obowiązuje 10% podatek od ewentualnej wygranej powyżej 2280 zł.

Co z ofertą powitalną “Zakład bez ryzyka 200PLN”?

Jeśli chodzi o ofertę powitalną, to kwota cashbacku zostaje zmniejszona do 50PLN na czas trwania kampanii. Jest to nadal zwrot w formie freebetu, lecz do maksymalnej kwoty 50PLN.

Dlaczego opcja Multi+ nie jest dostępna?

Wartym odnotowania jest to, że na cały czas trwania promocji “Bez Podatku” kupony nie będą łączone z promocją “MULTI+”. Kupony obstawione przed 11 marca wciąż będą zaliczać się do promocji “MULTI+”.

[artykuł sponsorowany]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis