MMA PLBoks“Góra” z Gry o tron zaprezentował swoje umiejętności bokserskie. Nie jest dobrze…

“Góra” z Gry o tron zaprezentował swoje umiejętności bokserskie. Nie jest dobrze…

“Góra” zaprezentował swoje umiejętności bokserskie. Niestety to co zobaczyliśmy nie napawa optymizmem. Tym bardziej, że niedługo ma on stoczyć swoją pierwszą walkę.

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że swój pojedynek bokserski planuje stoczyć jeden z najsilniejszych ludzi na świecie – Hafþór Júlíus Björnsson, lepiej znany jako “Góra” z gry o tron.

Wszystko zaczęło się od tego, że ogromny Islandczyk pobił rekord świata w martwym ciągu, podnosząc 501kg! Podniósł zaledwie 1 kg więcej od poprzedniego rekordzisty Eddiego Halla, ale od razu po tym dokonaniu postanowił wyzwać go do walki bokserskiej

Zaraz z tym zdarzeniu strongman powiedział:

“CoreSports zaoferowało mi 7-cyfrowy kontrakt. To największy kontrakt w moim życiu. Właśnie go podpisałem. Eddie Hall gada od tygodni i wiem, że też podpisał taki kontrakt.

Eddie, właśnie pobiłem twój rekord i teraz jestem gotowy, żeby znokautować Cię w ringu.

Czas, aby umieścić pięść na twojej wielkiej gębie. Tak więc podpisz kontrakt. Jestem gotowy, a ty?”

“Góra” zaprezentował swoje umiejętności bokserskie

Wczoraj “Góra” postanowił pokazać swoje umiejętności bokserskie. Wybrał sobie dość trudne do tego narzędzie – bokserską gruszkę refleksową. Jak widać na zamieszczonym poniżej filmiku nie idzie mu najlepiej, jest to spowodowane z pewnością jego dużymi gabarytami, ale widać też, że Björnsson nie przywiązuje dużej wagi do treningów boksu.

Double end bag this morning. 🥊 @thorspowergym

Opublikowany przez Hafþóra Júlíusa Björnssona – Thego Mountaina Piątek, 29 maja 2020

Skąd ten wniosek? Już w 2015 roku Conor McGregor pokazywał filmiki z “Górą” z którym trenował sztuki walki. Jak na 5 lat ćwiczeń progres nie jest zbyt dobry…

Jak pójdzie siłaczowi w boksie? Okaże się już wkrótce.

Zobacz także:

Wczoraj odbyła się kolejna gala UFC

Widowisko obfitowało w wiele ciekawych pojedynków. Kompletne wyniki można zobaczyć tutaj.

Kontrowersyjny wpływ zawodnika UFC po przegranej. Przesadził?

Kontrowersyjny wpis zawodnika UFC po przegranej na minionej gali UFC on ESPN 9: Woodley vs. Burns. Chodzi o postać Vince’a Moralesa, który przegrał swoją walkę z Chrisem Gutierrezem w drugiej rundzie po potężnych lowkickach.