MMA PLNajnowszeArek TańculaGłowacki chętnie zastąpi ”Diablo” i zmierzy się z Tańculą? Przypomina wypowiedź freak fightera!

Głowacki chętnie zastąpi ”Diablo” i zmierzy się z Tańculą? Przypomina wypowiedź freak fightera!

Arkadiusz Tańcula pozostaje aktualnie bez przeciwnika. ”Aory” drugiego września podczas gali FAME MMA 19 w Krakowie miał zmierzyć się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem. Wygląda na to, że wszystko zakończy się fiaskiem. Teraz na wypadnięcie Włodarczyka postanowił zareagować ”Główka”, który przypomniał jedną z wypowiedzi Tańculi.

Tańcula

Krzysztof Głowacki przypomniał jedną z ostatnich wypowiedzi freak fightera, który zdradził, że chętnie zmierzy się z ”Diablo”, lub właśnie Głowackim.

Oto wspomniana wypowiedź Tańculi z kanałem TV Reklama.

Oczywiście, że jest respekt do zawodowego pięściarza. Jeden cios może zgasić światło, ale w każdej walce jest jakieś ryzyko. Lucky punche kończyły pojedynki czysto freakowe. Mam respekt dla Krzysztofa, ale nie czuję lęku. Czuję pozytywną adrenalinę wielkiego wyzwania i ogromnej szansy. Tyle.

Głowacki zdecydował, że spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. Były mistrz świata w boksie wystąpił na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie zmierzył się z Patrykiem Tołkaczewskim. Pojedynek dostarczył dużo emocji. Od samego początku mieliśmy mocne wymiany. ”Gleba” znany ze swoich startów w organizacji GROMDA (walki na gołe pięści) również miał swoje momenty. Jak widać trzeba uważać w każdej chwili! ”Gleba” miał dosiad, a Głowacki był z dołu. Mimo wszystko podopieczny Piotra Strusa z dołu zadał bardzo mocny cios, którym ciężko znokautował rywala.

Sami zobaczcie:

Głowacki wspomina o Tańculi!

Krzysztof Włodarczyk ostatecznie drugiego września nie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 19 w Krakowie.

Informacje o całym zamieszaniu postanowił krótko skomentować były mistrz świata w boksie. Głowacki wspomniał, że Tańcula wymieniał go jako potencjalnego przeciwnika.

Ja wskakuje za Diablo. Podobno jego przeciwnik wymieniał moje nazwisko wśród osób z którymi chce zawalczyć. Tak słyszałem.

https://twitter.com/KrzysztofGlowka/status/1686393881124839425

Cześć

https://twitter.com/KrzysztofGlowka/status/1686399652629790721

Kto będzie najbliższym rywalem Tańculi i czy reprezentant Grapplingu Kraków pozostanie w main evencie? Już niebawem dostaniemy odpowiedź na wszystkie pytania. Na tej samej gali cieszyć się zainteresowaniem będą również rewanżowe pojedynki. Mowa o starciu Piotra Tyburskiego z Tomaszem ”Zadymą” Gromadzkim oraz walce Marcina ”Polish Zombie” Wrzoska z Piotrem ”Szelim” Szeligą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis