MMA PLNajnowszeBez kategoriiGlover Teixeira w UFC??

Glover Teixeira w UFC??

dsc_4826.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Na łamach tatame.com opublikowano krótki tekst dotyczący przyszłości tego utalentowanego zawodnika.

W przerwie od startów MMA Glover Teixeira z dużym powodzeniem zajął się grapplingiem. Efektem tej działalności było zwycięstwo na ADCC Brazil w kategorii 99 kg. Teixeira dal się poznać jako zawodnik, który w 2006 roku pokonał Soko. Warto przypomnieć iż niespełna 3 miesiące po tym wydarzeniu Soko błysnął jako pogromca Lil Nog a wkrótce potem pobił  Ricardo Arona.

Czy kolejny szczebel w jego karierze to MMA ??

Nie można tego wykluczyć twierdzi Glover : UFC chciało mnie zatrudnić ale nie wiem czy moja kolejna walka będzie dla tej organizacji. Oni chcą bym dla nich walczył, wiem to. UFC poszukuje zawodników , którzy dają publiczności dobre show a przecież 4 moje ostatnie walki zakończyłem przed czasem.

Po dwóch miesiącach treningów w Soul Fighters Glover wygrał wszystkie pięć walk i szykuje się już do głównego turnieju ( ponoć ma się odbyć w New York ale nie znalazłem informacji z potwierdzeniem tego miejsca).

Na ADCC stoczyłem pięć walk w tym np walkę ze znakomitym Roberto Godoi. Myślę ,że każdy kto dotarł do finału tego turnieju jest naprawdę dobry. Jestem naprawdę zadowolony – powiedział Glover Teixeira, świętując swoje zwycięstwo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis