MMA PLNajnowszeUFCGegard Mousasi demoluje Uriaha Halla już w pierwszej rundzie na gali w Belfaście!

W walce wieczoru gali UFC Fight Night 99 w Belfaście Gegard Mousasi (41-6-2) dość szybko rozprawił się z Uriahem Hallem (12-8), wygrywając przez TKO już w pierwszej rundzie.

Foto: BELFAST, NORTHERN IRELAND - NOVEMBER 19: Gegard Mousasi of Iran celebrates his TKO victory over Uriah Hall of Jamaica in their middleweight bout during the UFC Fight Night at the SSE Arena Photo by Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Na początku zawodnicy wymieniali głównie kopnięcia i pojedyncze dynamiczne ciosy na głowę. Minutę przed końcem Gegard Mousasi przycisnął Uriaha Halla do siatki i przeniósł walkę do parteru. Zaledwie 30 sekund później zaczął go bardzo mocno okładać i sędzia był zmuszony przerwać walkę. Tym samym Mousasi zdołał się zrewanżować za poprzednią porażkę z maja zeszłego roku.