MMA PLArchiwumGamrotGamrot o sukcesie Rębeckiego: Nie jestem zaskoczony! Jest sportowcem od zawsze!

Gamrot o sukcesie Rębeckiego: Nie jestem zaskoczony! Jest sportowcem od zawsze!

Mateusz Gamrot (23-2) nie może doczekać się ogłoszenia kolejnego pojedynku. Polak wie już z kim zmierzy się w najbliższym starciu. ”Gamer” zapewnia, że będzie to hitowe zestawienie. Zero zdziwienia biorąc pod uwagę jak wysoko w rankingu jest nasz reprezentant. Ponadto przy ostatniej gali hitowej w Abu Dhabi był zawodnikiem rezerwowym. Polak jest doceniany w największej organizacji na świecie.

Gamrot

32-latek w październiku poprzedniego roku doznał drugiej przegranej w amerykańskim gigancie. Miało to miejsce na UFC 280, gdzie po świetnej walce przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Beneilem Dariushem. Polak udanie wrócił i odnotował dwa zwycięstwa. Gamrot niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Jalina Turnera, a przed czasem mocnego stójkowicza – Rafaela Fizieva.

Gamrot chwali Rębeckiego!

Mateusz Gamrot (23-2) w rozmowie z portalem mmarock.pl wypowiedział się o sukcesie Mateusza Rębeckiego (19-1), który w tym roku odnotował trzy zwycięstwa w UFC. ”Gamer” nie jest zdziwiony wynikami rodaka.

Znam Mateusza bardzo długo, wiem jakim mocnym jest przeciwnikiem i nie jestem zaskoczony, że radzi sobie tak świetnie. Zasługuje na to. Jest sportowcem od zawsze i od zawsze ciężko trenuje. Fajnie jakby teraz dostał kogoś z TOP 15.

Cała rozmowa poniżej:

Rębecki bardzo mocno przybliża się do walki z TOP 15. Tuż po ostatnim zwycięstwie podopieczny Piotra Bagińskiego wyjawił, że teraz chciałby się zmierzyć z kimś z rankingu.

”Rebeasti” spełnił swoje marzenie i wystąpił na hitowej gali UFC 295 w Madison Square Garden. Reprezentant BT Gym pokazał się z kapitalnej strony po trzech minutach i ośmiu sekundach poddając balachą – Roosevelta Robertsa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis