MMA PLNajnowszeGamrotGamrot i Poirier pomagają sobie przed walką: To są jedne z najcięższych przygotowań!

Gamrot i Poirier pomagają sobie przed walką: To są jedne z najcięższych przygotowań!

Mateusz Gamrot (23-2) w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z maty American Top Team, gdzie jest z Dustinem Poirierem (29-8). Czołowi zawodnicy kategorii lekkiej pomagają sobie wzajemnie przed zbliżającymi się walkami. ”Gamer” zapowiada, że są to najcięższe przygotowania, a efekty będą widoczne.

Gamrot

Nasz reprezentant swój najbliższy pojedynek stoczy już dziewiątego marca na hitowej gali UFC 299 w Miami. Gamrot skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem i weteranem – Rafaelem Dos Anjosem (32-15).

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy właśnie Dustina Poiriera (29-8), który zmierzy się z nowym prospektem Benoitem Saint-Denisem (13-1), który liczył na duże starcie po kolejnym zwycięstwie. 

Reprezentant Francji po każdym swoim kolejnym efektownym zwycięstwie nawoływał do dużego pojedynku. Saint-Denis zapewniał, że jest gotowy na największe wyzwania w kategorii lekkiej. Benoit wielokrotnie nawoływał do pojedynku z ”Gamerem”.

Gamrot: Kolejne 5 x 5 mocnych rund za nami!

Mateusz Gamrot (23-2) opublikował post w mediach społecznościowych. ”Gamer” zapowiada, że są to najcięższe przygotowania do walki.

Kolejne 5 x 5 mocnych rund za nami! 5 tyg do UFC 299 🔥 to są jedne z najcięższych przygotowań ale wszystko zaprocentuje w walce ! 🥷🇵🇱

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis