MMA PLNajnowszeBez kategoriiGala XFS 2 już za 2 dni!

Gala XFS 2 już za 2 dni!

banner-xfs-www.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Sobota 7 lutego 2009 r., start godz. 19.00
Hala Sportowa AWF Poznań, ul Droga Dębińska 10 c

Już 7 lutego 2009 r. w Hali Sportowej Centrum Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, odbędzie się druga zawodowa gala sportów walki z cyklu X Fights Series – Gala XFS 2.

Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od organizatorów nastąpiły zmiany w programie walk (szczegółowy i aktualny harmonogram gali w załączniku). Jesteśmy jednak przekonani, że zaistniałe zmiany w żaden sposób nie wpłynął na poziom organizowanego przedsięwzięcia zarówno sportowy jak i organizacyjny.

Gwarantujemy niezapomniane sportowe emocje oraz wyjątkowe widowisko i atrakcyjną oprawę.

Konferencja prasowa

Piątek, 6 lutego o godzinie 13.00
Informujemy, iż w piątek 6 lutego o godzinie 13.00 w hali CR AWF Poznań, ul. Droga Dębińska 10 c, sala nr 220, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem organizatorów oraz zawodnika walki wieczoru.

Ważenie

Sobota, 7 lutego o godzinie 14.30
Zainteresowanych dziennikarzy, a szczególnie fotoreporterów zapraszamy jednocześnie na oficjalne ważenie zawodników przed galą. Niewątpliwie będzie to okazja to rozmowy z zawodnikami oraz możliwość przygotowania atrakcyjnych materiałów fotoreporterskich. Ważenie odbędzie się również w hali CR AWF Poznań, ul. Droga Dębińska 10 c, sala nr 220.

Akredytacje

Informujemy, iż akredytacje dla dziennikarzy i fotoreporterów będą wydawane na podstawie przesłanego wniosku akredytacyjnego. Dziennikarzom, którzy nie wysłali wniosku akredytacje będą wydawane na podstawie legitymacji dziennikarskiej w biurze gali.

Szczegółowy program:
http://extrawalki.pl/go.live.php/PL-H28/program-gali.html

Materiały graficzne dla mediów:
http://extrawalki.pl/go.live.php/PL-H34/dla-mediow.html

Akredytacje:
http://extrawalki.pl/go.live.php/PL-H35/akredytacje.html

Informacje o biletach
http://extrawalki.pl/go.live.php/PL-H7/bilety.html

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis