MMA PLNajnowszeBez kategoriiGala WFC 6 w Sofii!

Gala WFC 6 w Sofii!

antek1.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Federacja KSW oficjalnie potwierdza, że Łukasz “Juras” Jurkowski i Antoni “Chmielu” Chmielewski wystąpią na najbliższej gali WFC, która odbędzie się 27 września (sobota) w bułgarskim mieście Sofia. Walki z udziałem reprezentantów Polski zapowiadają się bardzo atrakcyjnie.

Jurkowski zmierzy się z Brazylijczykiem, Jairem”Sorriso” Goncalvesem. Rywal Łukasza pochodzi z Rio de Janeiro, a na co dzień trenuje w teamie “Nova Uniao”. Jego rekord MMA to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Przeciwnikiem Antka będzie zaś nadzieja serbskiej sceny MMA, niepokonany (3 walki i wszystkie wygrane), Dragan “Gagi” Tesanovic. Serb przygodę z mieszanymi sztukami walki rozpoczął w 2007 roku, a jego pierwszym występem był udział w krajowym Memoriale im. Gidra Stojanovica.

– Jestem w znakomitej formie. Wygrałem na gali “KSW Extra”, zająłem trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski w judo, więc teraz kolej na zwycięstwo w Bułgarii – wyznał ma tydzień przed zawodami Chmielewski.
Polacy w najbliższy czwartek wylatują do Sofii, a wraz z nimi trenerzy, a także menedżerowie, Martin Lewandowski i Maciej Kawulski.

www.konfrontacja.com

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis