MMA PLNajnowszeSTRIFE MMAGala STRIFE Tube 3 już dziś. Darmowa transmisja na YouTube!

Gala STRIFE Tube 3 już dziś. Darmowa transmisja na YouTube!

STRIFE Tube 3 odbędzie się w piątek 16.02. w hali MOSiR w Radomiu. Gala zaczyna się o godzinie 19:00. Transmisja całej gali, dostępna jest dla każdego za darmo, na oficjalnym kanale YouTube TVN Turbo.

STRIFE Tube 3
Foto: STRIFE MMA

Cztery pierwsze walki są w formule semi-pro, gdzie zobaczymy m. in. mocno wyczekiwane talenty młodego pokolenia, w postaci braci Chudzik.

Kolejne sześć pojedynków, to starcia zawodowe, z których każde zapowiada się bardzo widowiskowo. Całość wieńczy walka wieczoru, w której aktualny Mistrz Babilon MMA – Tymoteusz Łopaczyk – podejmie Alissona Barbosę (21-9). Mieszkający w Warszawie Polak, stoi przed prawdopodobnie najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Trenujący w Phuket Fight Club (Tajlandia) Brazylijczyk, ma przeszłość pod szyldem ONE, a co ciekawe – wszystkie 21 wygranych zanotował przed czasem, głównie przez poddania.

Przystawką przed walką wieczoru będzie co-main event z udziałem dwóch efektownych stójkowiczy – Karola Kutyły i Mateusza Rajewskiego. Gwarantuje to dobrą bitkę!

Ciekawie zapowiada się rywalizacja Pań – znana w środowisku pracowniczka KSW i utalentowana Zawodniczka, Kinga Jendrasik zmierzy się z utytułowaną na amatorstwie Pauliną Wiśniewską.

Zobaczymy także lokalnego bohatera, charakternego Damiana Zubę w starciu z „talenciakiem” Michałem Hirem oraz bardzo efektownie walczącego, młodego uzbeka Rashida Nazirova, w starciu z dużo bardziej doświadczonym podopiecznym Tomasza Brondera, Konradem Dratwą.

Transmisję uświetnią swoim głosem komentatorskim Albert Odzimkowski i Patryk Prokulski, a w studio między walkami, zobaczymy m. in. Damiana Janikowskiego, Patryka Kaczmarczyka, Daniela Omielańczuka, czy Piotra Strusa.

Karta walk Strife Tube 3:

Main Event:
80 kg: Tymoteusz Łopaczyk (10-3) vs Alisson Barbosa (21-9)

Co-Main Event:
65,8 kg: Karol Kutyła (7-6) vs Mateusz Rajewski (3-3)

Karta Główna:

68 kg: Adrian Hamerski (2-0) vs Hiderlandson Ribeiro (1-0);
56,7 kg: Kinga Jendrasik (2-1) vs Paulina Wiśniewska (1-0);
70,3 kg: Damian Zuba (4-6) vs Michał Hir (0-0);
61,2 kg: Konrad Dratwa (3-4) vs Rashidbek Nazirov (0-1);

Karta wstępna (semi-pro):

77,1 kg: Karol Chudzik vs Gracjan Kupczyński;
63,5 kg: Aleks Rosiak vs Mykola Kazachynskyi;
93 kg: Piotr Chudzik vs Grzegorz Kryszajtys;
120,2 kg: Kacper Paczóski vs Adam Kulik

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis