MMA PLNajnowszeKrwawy SportGala Krwawy Sport 7 już w przyszłym tygodniu. K-1 w małych rękawicach i na gołe pięści we Włocławku!

Gala Krwawy Sport 7 już w przyszłym tygodniu. K-1 w małych rękawicach i na gołe pięści we Włocławku!

Już w sobotę 25 listopada we Włocławku odbędzie się gala kickboxingu Krwawy Sport, podczas której zawodnicy będą rywalizować w starciach w małych rękawicach. Czeka nas też mistrzowski pojedynek na gołe pięści.

Krwawy Sport 7

Walka wieczoru nie będzie miała limitu wagowego. W pojedynku o pas kategorii Open wystąpi Robert Maruszak. Reprezentant Corpus Gym walczył m.in. na galach Babilon MMA czy WOTORE. Kilka miesięcy temu odniósł też szybkie zwycięstwo na gali FEN 49. O potędze jego pięści w brutalny sposób przekonał się Damian Bujkowski.

Doświadczony fighter walczył na gali Krwawy Sport 6, gidze skończył przed czasem Tomasza Winnika. Maruszak stał się również popularny z racji trenowania uczestniczących we freak fightach Jacka i śp. Mateusza Murańskich.

Jego rywalem będzie Łukasz Szmajda. Wiele lat temu stoczył kilka walk w MMA, ale trenuje przede wszystkim kickboxing. Zawodnik No Limits Toruń dwa lata temu pokonał Artura Bizewskiego na gali FEN 35. Szmajda w ubiegłym roku wygrał turniej THE WAR zaś kilka miesięcy temu zdobył pas mistrzowski na gali Krwawy Sport 6.

Podczas gali we Włocławku zobaczymy też walkę o pas kategorii średniej na gołe pięści. O tytuł zawalczy Dariusz “Kojot” Rzepiński, czyli  główny trener Asura Boxing Club. To wielokrotny medalista mistrzostw Polski w boksie i multimedalista międzynarodowych zawodów bokserskich. “Kojot” próbował też swoich sił na galach GROMDA.

Naprzeciw Rzepińskiego stanie Karol Rosa. Reprezentant Gladiator Kutno jest dobrze znany fanom walk na gołe pięści. Kilkukrotnie walczył już w Krwawym Sporcie, a także w WOTORE. Ponadto został również zwycięzcą jednego z turniejów THE WAR.

Obaj zawodnicy mieli okazję walczyć na poprzedniej edycji Krwawego sportu. Rzepiński pokonał Piotra Ćwika zaś Rosa uporał się z Michałem Kornackim.

Ponadto podczas wydarzenia zobaczymy kilka pojedynków w małych rękawicach oraz walki na zasadach semi-pro. Bilety dostępne na stronie kupbilecik.pl

Krwawy Sport 7 – karta walk:

Walka o pas kategorii OPEN:
9) K1 małe rękawice: Łukasz “Zamek” Szmajda vs Robert Maruszak

Walka o pas kategorii średniej:
8) K1 gołe pięści: Dariusz “Kojot” Rzepiński vs Krystian Rosa

Karta Główna:
7) K1 małe rękawice 80kg: Jan Kuczmaja vs Przemysław Barański,
6) K1 małe rekawice 90kg: Arman vs Kamil “Wiking” Janik
5) K1 małe rękawice 66kg: Sebastian Decowski vs Jakub Gutkowski
4) K1 małe rękawice 80kg: Oliwier Hermanowski vs Emir Mamytov
Karta wstępna:
3) K1 semi pro 81kg: Krzysztof Kruzel vs Karol Kwiatek
2) K1 semi pro 66kg: Adam Spychalski  vs Maciej Górczyński
1) K1 semi pro 92kg: Mateusz Jereczek vs Kamil Przybyłowski

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis