MMA PLNajnowszeUFCGaethje przewiduje brutalną walkę z Hollowayem na UFC 300: Lekarze będą musieli to przerwać!

Gaethje przewiduje brutalną walkę z Hollowayem na UFC 300: Lekarze będą musieli to przerwać!

Aktualny mistrz BMF Justin Gaethje już na nadchodzącej wielkimi krokami jubileuszowej gali UFC 300 skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem wagi piórkowej UFC Maxem Hollowayem. “The Highlight” zapowiada bardzo brutalną konfrontację!

Justin Gaethje przewiduje brutalną walkę z Maxem Hollowayem

Gala UFC 300 odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w T-Mobile Arenie w Las Vegas. W rozpisce tego wydarzenia znajdują się aż trzy pojedynki mistrzowskie.

Ten o pas BMF jest co-main eventem całego wydarzenia, które promuje starcie o mistrzowski pas wagi półciężkiej Alex Pereira vs Jamahal Hill.

Justin Gaethje przewiduje brutalną walkę z Maxem Hollowayem na UFC 300: Lekarze będą musieli to przerwać!

Gaethje co prawda docenia swojego najbliższego przeciwnika, ale nie ukrywa, że w jego głowie Max Holloway otrzymuje od niego takie obrażenia, które zmuszą lekarzy do przerwania ich pojedynku:

“Nikt nie skrada show tak jak “The Highlight”! Rzeź, chaos, prawdopodobnie dużo krwi i adrenaliny płynącej w żyłach – tego właśnie możecie ode mnie oczekiwać. Moja zdolność do wyrządzania krzywdy nie ma sobie równych.

Max Holloway jest legendą i prawdopodobnie jedyną osobą, która spełnia wszystkie kryteria, by być BMF-em, ale to moja praca i zamierzam go uciszyć. Skończę Maxa. Może stanie się to w tradycyjny sposób, ale uważam, że wyrządzę mu taką krzywdę, że lekarze będą musieli to przerwać i zatrzymać.

Zamierzamy namalować brutalny obraz i nie ma dwóch lepszych gości, którzy mogliby dać lepsze przedstawienie niż my.”

A Wy jak sądzicie – kto wygra w jednej z najważniejszych walk jubileuszowej gali UFC 300? Któremu zawodnikowi z dwójki: Gaethje-Holloway będziecie kibicować?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis