MMA PLNajnowszeBoksFury walczył z youtuberami, a teraz podejmie 54-letniego Roya Jonesa? Ojciec nawołuje!

Fury walczył z youtuberami, a teraz podejmie 54-letniego Roya Jonesa? Ojciec nawołuje!

Wygląda na to, że Tommy Fury (10-0, 4 KO) nie będzie i kroczył drogą, w której będzie niedługo szukał walk z wyżej notowanymi rywalami. Brytyjczyk w ostatnim czasie toczy walki z youtuberami, które budzą duże zainteresowanie. Tym razem mówi się o walce z legendarnym Royem Jonesem Jr (66-10, 47 KO).

Fury

Warto zaznaczyć, że wielki mistrz jakim był Roy jest już cieniem swojej najlepszej formy. 54-latek wrócił i stoczył trzy walki. Pokazowe starcie z Mike Tysonem, w którym ”Żelazny Mike” pokazał się dobrze – zaś przy jego rywalu były komentarze sporej krytyki.

To jednak nic nie zmieniło i Roy zdecydował się na kolejną walkę. W kwietniu tego roku na Gamebred Boxing 4 legenda przegrała większościową decyzją sędziów z debiutującym w boksie – Anthonym Pettisem, który wszystkim kibicom sportów walki znany jest jako były mistrz UFC. 

Ostatni start 54-latka miał miejsce w czerwcu na Clash in the Metaverse, gdy przed czasem pokonał Roberta Wilmote.

Będzie walka Fury-Jones?

Nie można tego wykluczyć. John Fury ojciec Tysona i Tommy’ego zapewnił, że jest pomysł na zorganizowanie takiego pojedynku. Będzie to starcie zawodowe, lub pokazowe.

Rozmawiamy teraz z Royem odnośnie walki. To jeden z najlepszych pięściarzy w historii i świetny facet. Może to być walka rankingowa, wpisywana do rekordów, a może być tylko potyczka pokazowa. Wszystko będzie zależało od samego Roya 

”TNT” ostatnie dwa starcia stoczył z popularnymi youtuberami. Fury wygrał na punkty z Jake’m Paulem oraz Olajide Olatunji. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis