MMA PLBoksFury w swoim stylu komentuje kontrowersje po wygranej Usyka! Ukrainiec nie będzie zadowolony

Fury w swoim stylu komentuje kontrowersje po wygranej Usyka! Ukrainiec nie będzie zadowolony

Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) w mediach społecznościowych zabrał głos po ostatniej walce o mistrzostwo świata wagi ciężkiej we Wrocławiu. Oleksandr Usyk (21-0, 14 KO) obronił tytuły po tym jak w dziewiątej odsłonie zastopował Daniela Duboisa (19-2, 18 KO). Nie brakowało jednak dyskusji…

Usyk

Usyk był zdecydowanie szybszy – bardzo często wyprzedzał akcje rywala. Końcówki rund były kapitalne w wykonaniu Ukraińca, który mocno napierał na przeciwnika, który w tej sytuacji był kompletnie pogubiony. Dubois szukał mocnego uderzenia i skupił się na obijaniu korpusu mistrza. Parę razy wydawało się, że Usyk odczuwa coraz mocniej kolejne uderzenie na tułów.

W piątek odsłonie pojawiły się kontrowersje. Sędzia od razu nie miał wątpliwości, że był to nielegalny cios w krocze, więc walka została przerwana, a Ukrainiec dostał czas, aby dojść do siebie. Wielu internautów stwierdziła, że było to legalne uderzenie.

Fury zabiera głos!

Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) w swoim stylu skomentował ostatni pojedynek Oleksandra Usyka (21-0, 14 KO) oraz kontrowersje, które pojawiły się po zwycięstwie Ukraińca.

Reprezentant Wielkiej Brytanii wstawił zdjęcie w spodenkach, które są bardzo mocno podciągnięte.

Kibice mają nadzieję, że w końcu dojdzie do hitowego starcia wagi ciężkiej. Mowa oczywiście o starciu Fury’ego z Usykiem. Wszystko na to wskazuje, że będzie kolejna próba zorganizowania tego pojedynku w Arabii Saudyjskiej. Na tym samym evencie miałoby dojść do walki Deontaya Wildera z Anthony’m Joshuą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis