MMA PLNajnowszeBoksFury vs. Usyk PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

Fury vs. Usyk PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

Fury vs. Usyk PPV. Oczekiwanie dobiegło końca. Czas wyłonić niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Całą galę będzie można oglądać na platformie DAZN. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

Fury vs. Usyk PPV
Foto: DAZN

Fury vs. Usyk wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Fury vs. Usyk: Kiedy gala?

Przed nami prawdopodobnie najważniejsza walka XXI wieku. W stolicy Arabii Saudyjskiej Tyson Fury i Ołeksandr Usyk zmierzą się o wszystkie pasy mistrza świata. Jednym słowem – bomba!

W 1999 roku Lennox Lewis został niekwestionowanym mistrzem dywizji królewskiej. Musiało minąć 25 lat, żeby w stawce ponownie znalazły się wszystkie znaczące tytuły.

Ring of Fire: Gdzie oglądać?

Tyson Fury jest obecnym mistrzem WBC. „Król Cyganów” w swoim życiu przeszedł wszystko. Gdy był na bokserskim szczycie, to sam się z niego rzucił. Fury zatracił się w alkoholu i innych używkach.

W 2018 roku zdołał zwalczyć swoje demony i wrócił na ring. Od tamtego momentu kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Czy Brytyjczyk pokona niepokonanego Usyka, pisząc jedną z najbardziej nieprawdopodobnych historii w świecie sportu?

Ołeksandr Usyk również ma za sobą kawał w historii. Jest jednym z nielicznych pięściarzy, którzy większość swoich walk stoczyli na wrogim terenie. Ukrainiec – podobnie jak Tyson Fury – nigdy nie przegrał. Z pewnością w Rijadzie zrobi wszystko, żeby zachować swój nieskazitelny rekord.

Ring stanie w ogniu. To walka, którą trzeba zobaczyć. Wydarzenie historyczne. Nie możecie tego przegapić! Kto według Was wygra?

Fury vs. Usyk: Data, miejsce, godzina

Gala Ring of Fire już dzisiaj na stadionie Kingdom Arena w stolicy Arabii Saudyjskiej. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00. Bohaterowie walki wieczoru pojawią się w ringu w okolicach północy naszego czasu. Całe wydarzenie będzie można obejrzeć z polskim komentarzem.

Fury vs. Usyk: Transmisja w PPV

Gala wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis