MMA PLProfessional Fighters LeagueFrank Mir skupia się na karierze swojej córki Belli. Ma pomysł gdzie będzie walczyła

Frank Mir skupia się na karierze swojej córki Belli. Ma pomysł gdzie będzie walczyła

Frank Mir to legenda mieszanych sztuk walki, która dwukrotnie sięgała po tytuł mistrzowski wagi ciężkiej UFC, ale teraz 42-latek ma inne cele w życiu.

Frank Mir

Mir skupia się na karierze zawodniczej swojej córki – Belli.

Bella Mir ma skończone 18 lat i od teraz może legalnie walczyć na terenie Stanów Zjednoczonych. Wcześniejsze walki stoczyła jeszcze pod opieką rodziców w Meksyku, gdzie wygrała dwa pojedynki.

Frank Mir skupia się na karierze swojej córki Belli. Ma pomysł gdzie będzie walczyła

Mir wraz ze swoją córką oglądał na żywo ostatnią galę Professional Fighters League i w rozmowie z MMAjunkie.com przyznał, że jest zainteresowany kontynuowaniem kariery swojej córki właśnie w PFL:

“Moja córka jest teraz zawodową zawodniczką. Jestem jej trenerem i częścią kariery. Pomagam jej się rozwijać i iść dalej. Korzystam z doświadczenia, które wyniosłem ja i jej mama. Zdecydowanie istnieje duża szansa, że Bella będzie walczyć w PFL.

Ona chce walczyć z najlepszymi na świecie, dlatego tutaj dzisiaj jesteśmy – chcemy zobaczyć jacy zawodnicy tutaj walczą i czy jest tutaj jakiś niesamowity talent. Nie powiem niczego więcej, czego oczekuje się od ojca, ale za trzy lata wszyscy będą wiedzieć kim jest Bella Mir.”

Zobacz także:

UFC on ESPN 29 – wyniki i najlepsze akcje. Fenomenalny nokaut na karcie wstępnej! [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 29, podczas której nie brakowało skończonych przed czasem pojedynków.

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Właściciel THE WAR Denis Załęcki wystąpi na EFM Show 2 w nowej formule! Zawalczy przed Michałem Materlą

Właściciel organizacji THE WAR Denis Załęcki wystąpi na gali EFM Show 2! Występ znanego z walk na gołe pięści zawodnika został ogłoszony podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis