MMA PLArchiwumBoksFloyd Mayweather Jr ogłasza głośny rewanż! Pierwsza walka zakończyła się zadymą w ringu [WIDEO]

Floyd Mayweather Jr ogłasza głośny rewanż! Pierwsza walka zakończyła się zadymą w ringu [WIDEO]

Uznawany za najlepszego pięściarza w historii – Floyd Mayweather Junior ogłasza bardzo głośny rewanż! Bardzo głośny, bowiem pierwsze starcie z jego rywalem zakończyło się ogromną zadymą w ringu!

Floyd Mayweather Jr ogłasza głośny rewanż

Mayweather Junior zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym przedstawia pierwsze szczegóły swojego najbliższego pokazowego starcia.

Amerykanin z zawodowym boksem już skończył i w swojej karierze został niepokonany. Nie przeszkadza mu to jednak w organizowaniu kolejnych walk pokazowych. Kolejną z nich będzie jego najbliższe starcie.

Floyd Mayweather Jr ogłasza głośny rewanż!

Mayweather Junior na swoim instagramie zapowiedział rewanż z byłym zawodnikiem MMA, który stoczył w klatce sześć walk. Będzie to druga walka z Johnem Gottim III.

Pojedynek ten odbędzie się w weekend Super Bowl w Las Vegas. Konkretnej daty jednak nie podano.

Przypominamy, że pierwsza walka między “Money’em” a Gottim III odbyła się w czerwcu tego roku i zakończyła się niemałym skandalem.

Starcie to zostało przerwane przez sędziego w szóstej rundzie, a po tym przerwaniu Gotti III niezgadzający się z tą decyzją ruszył na Amerykanina, co doprowadziło do ogromnego chaosu w ringu.

Przypomnijcie sobie jak to wyglądało:

Gotti III zanim podjął się rywalizacji bokserskiej z Mayweatherem Juniorem, wygrał dwie walki w boksie. “Money” natomiast wygrał pięćdziesiąt zawodowych walk, a jego rekord pozostał nieskazitelny. W swoim rekordzie ma nawet wygraną z byłym podwójnym mistrzem UFC – Conorem McGregorem, którego zdominował w 2017 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis