MMA PLNajnowszeBez kategoriiFlesz: Skośna paka niusów

Flesz: Skośna paka niusów

Gamrot - Dos Anjos

Dziś na dostawie kopa newsów z Japonii. Piszemy o nowym przeciwniku Denisa Kanga w K1 Hero’s, sylwestrze bossa organizacji DEEP, nowej japońskiej organizacji z Pride w tle i Nakamurze na dywaniku:

Fight Network podaje, że przeciwnikiem debiutującego w K1 Hero’s weterana Pride, Denisa Kanga, będzie Shungo Oyama. Za jego największy sukces uznaje się zwycięstwo nad Peterem Aertsem (oczywiście na zasadach MMA). Inna opcja to Yoshihiro Akiyama – taki pojedynek na pewno przyciągnie koreańską publiczność, jako że obaj panowie są po części Koreańczykami. Przypominam, że na tej gali zadebiutuje również Marcelo Garcia.

Saeki Shigeru, szef DEEP, powiedział:

Nowy Rok spędzę w Saitama’ie

Czy Saitama Superarena mówi coś fanom Pride? 😉 Zapytany o swój stosunek do UFC (w UFC walczyć będzie Ryo Chonan, mistrz DEEP), określił go jako chłodny:

To całkiem inna kultura niż my

W najbliższy poniedziałek, czyli 15.10.2007 zorganizowana zostanie konferencja, na której będzie mowa o nowej, japońskiej organizacji MMA:

Wolrd Victory Road Inc.

Coś mi mówi, że trzeba zapamiętać tą nazwę. Na konferencji ma być obecny Don Quijote (były sponsor Pride, obecny sponsor Nakamury)Mr. Fukada (przewodniczący Japońskiego Związku Wrestlingu; Pride próbowała go pozyskać zanim popadła w kłopoty) i paru innych. Co ciekawe, numer komórki podanej na dole notki prasowej należy do pracownika J-ROCK – stajni fighterów należącej do Hidehiko Yoshida’y.

Dookoła całego tematu krąży jeszcze hasło Takanori Gomi. Reguloarnie otrzymywaliśmy sygnały, że Gomi podpisze umowe z K1 Hero’s, ale agent Gomi’ego, Ken Imai, ma dosyć napięte relacje z FEG. Ponadto Gomi uznaje Fukada’ę za swojego mentora (należy pamiętać o jego związkach z zapasami). Magazyn TAKASU podał informację z zaznaczeniem, że to póki co plotka, że Gomi ma problemy z okiem i może wkrótce podda się operacji.

Skoro jesteśmy przy J-ROCK, Nakamura będzie przesłuchiwany 31 października przez CSAC. Przesłuchanie odbędzie się w wyborowym towarzystwie – przesłuchiwani będą też Sean Sherk i ulubieniec tłumów Phil Baroni.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis