MMA PLNajnowszeBez kategoriiFlesz: Shields, Trigg, Filho, Saku, Funaki, Etim, Stout

Flesz: Shields, Trigg, Filho, Saku, Funaki, Etim, Stout

Karmimy niusami: Sakuraba vs. Funaki, Stout vs. Etim, Doug Evans na UFC 79, Shields a UFC, Trigg vs. Filho, Goulet i nieszczęsne IFL:

Gamrot - Dos Anjos

Zmiany w rozpiskach:
Sam Stout vs. Terry Etim na UFC 80
Kazushi Sakuraba vs. Masakatsu Funaki w K1 Hero’s
Doug Evans wraca na UFC 79.

Jakiś czas temu pisałem, że Jake Shields chce walczyć w UFC, a nie w EliteXC. Jego manager, który sypia z jego matką (bo jest jego ojcem;P), powiedział, że UFC nie kontaktowało się z Jake’iem w tym roku. Pytało o niego 2x wcześniej, ale póki co nie ma żadnego ruchu w tym kierunku.

Kolejny ślad w sprawie pojedynku Frank Trigg vs. Paulo Filho w WEC. Dzisiejszy The Republican ujawniając przejscie Silva’y do Team Link pisze również o tym, że walka o pas mistrza MW WEC między Filho a Triggiem jednak się odbędzie.

IFL – ciągle na dół.

Jonathan Goulet, który ostatnio zanotował porażke z Dustin Hazelett na UFN 11 planuje wrócić do oktagonu w grudniu. Podczas wyciagania balachy łokieć Gouleta został uszkodzony, ale na szczęście obeszło się bez operacji. Jonathan Goulet korzysta obecnie z dobrodziejstw fizjoterapii. O przyszłym miejscu swojej walki mówi, krótko: Alberta. W grudniu w Albercie, Kanada, walkę ma ustawione HCF.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis