MMA PLNajnowszeBez kategoriiFlesz: najpierw UFC…

Flesz: najpierw UFC…

Pasternak

Dzisiaj mam dla Was solidną pakę niusów z UFC o walce Hendo i Tito, powrocie Doriana Price’a, kradzieży biletów UFC, dnie, które osiągnął Arlovski, bójce Royca z policją i dopalaczach w UFC.

Dan Henderson w wywiadzie radiowym określił walkę z Tito na UFC 79 jako możliwą. Zobacz jak ma się to do oświadczenia Tito.

Matt Serra napisał w swoim blogu, że znany z ataków na ekipę produkcyjną TUF-a Dorian Price pojawi się w rozpisce TUF 6 Finale.

Detektywi szukają sprawców kradzieży 162 biletów z US Bank Arena. Wszystkie zostały skradzione z budek bileterów w hali US Bank Arena. Niektóre z nich to bilety na UFC 77. Bilety były warte około $12k. Sprawa ciągle się toczy. Jak zauważycie coś takiego na allegro, dajcie znać 😉

Andrei Arlovski został szefem ochrony Jerry’ego Springera. Smutny koniec kariery tego zawodnika. No, chyba, że się mylę… (chciałbym).

Royce Gracie uczy policjantów BJJ. Trafia tu, bo to w końcu jeden z ojców współczesnego UFC 😉

Czwarty epizod TUF-a 6 znowu lekko podciągnął rating oglądalności do 1.2.

Xyience przedłużyło sponsorowanie UFC o kolejne 3 lata. Umowa jest na wyłączność, tzn., że przez kolejne 3 lata nie zobaczymy reklamy Red Bulla w oktagonie. Jak już koniecznie chcesz ją zobaczyć, to pooglądaj Małysza. Ma ją na kasku… Umowa opiewa na $12 mln.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis