MMA PLNajnowszeBez kategoriiFlesz: Lesnar, Houston, Kampmann

Flesz: Lesnar, Houston, Kampmann

Info dla fanów Lesnara (tych aktywnych), ile wyciska na klatę Houston Alexander, co dzieje się z kolanem Kampmanna i przy okazji króciutka dygresja do managementu Pawła Nastuli.

Gamrot - Dos Anjos

Lesnar daje wywiad – nie tłumaczymy, bo jest o tym, co na tym blogu już setki razy było napisane. Tylko dla fanów (są jacyś?) i w zasadzie dla każdego, kto chce się przekonać, że Brock ma poukładane w głowie.

Houston Alexander opowiada Kevinovi Iole’owi z Yahoo, jak ciężko jest samotnie wychowywać szóstkę dzieci. Więcej o Houstonie znajdziecie na naszym blogu – już nie raz opisywaliśmy z czym się je tą Sensacje z Nebraski. Ciekawostką jest to, że Houston bez większego problemu rwie 450 funtów na klatę. To dużo? Może się jacyś spece wypowiedzą 😉 Wiem, że Ken Shamrock mówił kiedyś o 600 funtach, tyle samo wyszarpał Tank 😉

Martin Kampmann ciągle rehabilituje kolano. Ma nadzieję wrócić na początku roku. Po co to piszę? Może management Pawła Nastuli życzliwym okiem spojrzy na politykę managera Martina – mimo, że Kampmann nie walczy stale mamy informację co się z nim dzieje. To jedyny sposób, by utrzymać zainteresowanie na wysokim poziomie, a tym samym pomóc i zawodnikowi, i fanom, i samemu MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis