MMA PLNajnowszeBez kategoriiFlesz: Herb Dean, Hansen, Thompson,

Flesz: Herb Dean, Hansen, Thompson,

Tym razem o: karierze Herba Deana, Hansenie w Shooto, Jamesie Thompsonie w EliteXC i na koniec: kogo pobił Dana White?

Gamrot - Dos Anjos

Herb Dean w ostatnim wywiadzie upiera się (i moim zdaniem ma rację), że jego najważniejszą walką była walka Sylvia vs. Mir, która przerwał po złamaniu ręki Sylvia’i przez Mira, mimo, że Tim chciał walczyć dalej.

Joachim “Hellboy” Hansen wróci w końcu do czynnej kariery zawodnika MMA. Jego następny przeciwnik to Eiji Mitsuoka. Panowie spotkają się na gali Shooto: Back to our Roots 6 już 8 listopada. Hansen ostatnią walkę miał prawie 9 miesięcy temu, gdzie podczas Pride 33 w lutym poddał w 3 rundzie przez armbara Jasona Irelanda. Kontrakt z Shooto będzie opiewał jedynie na ten jeden pojedynek.

James Thompson vs. Jon Murphy – słuchy o takiej walce chodzą po sieci. 5oz skontaktowało sie z Murphym i nie może on walczyć 10 listopada – jest po prostu kontuzjowany. Jednak Gary Shaw, prezes EliteXC dał do zrozumienia, że Josh Thompson pojawi się tak czy siak na gali 10 listopada.

Dana White powiedział w ESPN, że “spoliczkował” agenta Randy’ego Couture’a (niejakiego Walkera). Potwierdził to na spotkaniu z UFC Fight Clubem 19 października, gdzie wyraźnie powiedział, że fizycznie przywalił agentowi. Randy Couture twierdzi, że White kłamie, bo nigdy nie spotkał się z jego agentem (tym od filmów, nie od mma). Ciekawe…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis