MMA PLNajnowszeBez kategoriiFlesz: Fedor, Buentello, UFC 81, Cabbage

Flesz: Fedor, Buentello, UFC 81, Cabbage

Fedor Emelianenko odmówił udziału w Super Challenge Grappling. Dostał zaproszenie od Paulo Vasconcellos, który specjalnie pofatygował się do Rosji. Ideą tych zawodów jest spotkanie na glebie 8 Brazylijczyków z 8 innymi zawodnikami z różnych części świata. Paulo powiedział, że Fedor bardzo uprzejmie odmówił.

Pasternak

Strikeforce wyrwało kolejnego weterana UFC. W listopadzie do klatki wejdzie Paul Buentello, który walczył kiedyś o tytuł mistrza HW UFC.

Wiemy, ze UFC 80 odbędzie się 02.02.2008, wiemy też, ze na 01.03.2008 UFC zarezerwowało tą samą halę w Columbus w stanie Ohio, w której Randy poskładał Tima Sylvia’ę. Jednym słowem – UFC 81 odbędzie się pierwszego marca. Uprzedźcie żony/dziewczyny/rodziców, że macie zarwaną nockę…

Keith Crawford, prezydent HCF poinformował, dlaczego zmieniono Aleksowi Emelianenko przeciwnika. Nikt nie ma od kilku tygodni kontaktu z Cabbage’m kontaktu, nawet jego agent, Ken Pavia. Crawford powiedział:

Podjęliśmy decyzję, żeby zdjąć go z rozpiski, ponieważ nie możemy sobie pozwolić na ściągnięcie Emelianenko z Rosji i nie mieć dla niego dobrego przeciwnika pod drugiej stronie klatki

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis