MMA PLNajnowszeBez kategoriiFlesz: … a później inne organizacje

Flesz: … a później inne organizacje

Gamrot - Dos Anjos

W innych organizacjach też się sporo dzieje. Tutaj będzie o Aronie w HCF, przeciwniku Cunga Le, TUF-ie by ProElite, Cubanie z M-1 i pożegnaniu Rothwella z IFL. Jedziemy:

Ricardo Arona negocjuje z HCF! Ci faceci mają już Babalu, Riggsa, Lil’ Emelianenko, Lil’ Noga. Jak najbardziej możliwe jest, że Arona będzie również walczył w HCF. Ich dywizja LHW zaczyna być jedną z najciekawszych w branży.

Sean Salmon musi mieć samego diabła za managera. Facet ma ustawioną walkę z gwiazdą EliteXC – Cungiem Le. Cung Le robi fiku-miku w ringu, dużo efektownych, ale moim zdaniem nieefektywnych rzeczy. Salmon to bardzo dobry zapaśnik. Jeżeli mam postawić siano w tej walce to moja kasa idzie na Salmona. Styl ma idealnie dobrany do Cunga.

ProElite pozazdrościło TUF-a UFC i odpala swoją wersje reality show. Wszystko to zrobi dla nich facet, który wyprodukował amerykańskiego protoplastę realisty show “Rozbitkowie” czy jakoś tak. Taki Lost, tylko, że naprawdę. Idea programu jest taka, że będą dwie drużyny trenowane przez byłą gwiazdę futbolu i byłą gwiazdę baseballu. Zwycięzca show ma zmierzyć się z talentem EliteXC. Chore…

Mark Cuban czuje świeże mięsko i zapach kasy i deklaruje, że jest gotowy na współpracę z M-1

Ben Rothwell nie przedłużył kontraktu z IFL. Rothwell wygrał ostatnio decyzją z Ricco (zieeeew…) i jest gwiazda IFL – nokautował co popadło. Czyżby EliteXC lub inna organizacja należąca do ProElite chce dopakować swoją dywizję HW?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis