MMA PLNajnowszeGamrotFiziev nie może doczekać się walki Gamrot-Dos Anjos! Zaskoczył swoim typowaniem!

Fiziev nie może doczekać się walki Gamrot-Dos Anjos! Zaskoczył swoim typowaniem!

Rafael Fiziev (12-3) zabrał głos w sprawie nadchodzącego pojedynku Mateusza Gamrota z Rafaelem Dos Ajosem. Reprezentant Azerbejdżanu nie może doczekać się wspomnianego pojedynku. Były rywal ”Gamera” zaskoczył zapewne wielu swoim typowaniem.

Gamrot

Mateusz Gamrot (23-2) już dziewiątego marca wystąpi na kapitalnie zapowiadającej się gali UFC 299 w Miami. Polak skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem – Rafaelem Dos Anjosem (32-15).

Gamrot w poprzednim roku wrócił na odpowiednie tory i odnotował dwa zwycięstwa. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team potwierdził swój wielki potencjał i to, że może rywalizować z najlepszymi. Wielka szkoda, że w takim stylu zakończyła się jego ostatnia walka z Rafaelem Fizievem, bowiem Mateusz świetnie wyglądał w tym pojedynku. Fiziev doznał kontuzji, a po takim zwycięstwie pojawiły się niepotrzebne komentarze. Mimo wszystko Gamrot ma na koncie kolejne zwycięstwo, a następne z byłym mistrzem na pewno jeszcze bardziej umocni jego pozycję oraz aspiracje.

Fiziev typuje!

Rafael Fiziev (12-3) na kanale The AllStar wypowiedział się o walce Mateusza Gamrota z Rafaelem Dos Anjosem. Zawodnik z Azerbejdżanu nie może doczekać się wspomnianego pojedynku.

To dla mnie bardzo ciekawa walka. Nie mogę się jej doczekać.  Lubię Gamrota i lubię Rafę, ale stoję po stronie Rafy, bo ma więcej doświadczenia z zawodnikami pokroju Gamrota. Ma dobre zapasy, ma dobry parter, a uważam, że w stójce jest mocniejszy. Tak, jest już trochę starszy, więc być może najlepsze lata ma za sobą, ale uważam, że dla Gamrota to nadal bardzo niebezpieczny zawodnik. 

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis