MMA PLNajnowszeKSWFinał Tylko Jeden: Gdzie i jak oglądać?

Finał Tylko Jeden: Gdzie i jak oglądać?

Finał Tylko Jeden: Gdzie i jak oglądać? Już dzisiaj wielki finał nowego reality show telewizji Polsat, który oparty jest na naszym ulubionym sporcie, czyli MMA. Dzisiaj też poznamy zwycięzcę, który zgarnie lukratywny kontrakt z KSW.

Finał Tylko Jeden: Gdzie i jak oglądać

W Finale swoją walkę rewanżową stoczą Marcin Krakowiak z Tomaszem Romanowskim. Początkowo w ostatnim odcinku miało dojść do pojedynku innego zawodnika z Romanowskim. Mowa tutaj o Adrianie Bartosińskim, który w prawdzie doszedł do finału, ale kontuzja ręki z walki półfinałowej z Piotrem Walawskim wykluczyła go z rywalizacji o kontrakt KSW.

Dla przypomnienia poniżej można zobaczyć ich półfinałowe starcie. Była to bardzo wyrównana walka, dlatego jesteśmy pewnie, że w finale czekają nas nie lada emocje!

Finał Tylko Jeden: Gdzie i jak oglądać?

Reality show “Tylko Jeden” transmitowany jest na antenach telewizji Polsat. Co ciekawe, jest on transmitowany na głównym polsacie, dzięki czemu nie musimy posiadać specjalnie wykupionego abonamentu, aby oglądnąć to wydarzenie. Każda osoba posiadająca odbiornik telewizyjny z podstawowym pakietem cyfrowym może zobaczyć “Tylko jeden”.

Dzisiaj 1 maja o 21.50

Tylko Jeden – odcinek finałowy – transmisja w WP Pilot

Dla tych którzy nie posiadają telewizora, istnieje możliwość obejrzenia reality za pośrednictwem komputera lub smartfona na platformie Ipla. Polsat dostępny jest także w internetowej telewizji WP tv.

Tylko Jeden – odcinek finałowy – transmisja w Ipla

“Tylko jeden – kolejna edycja?

Czy doczekamy się kolejnej edycji programu “Tylko jeden”. W chwili obecnej nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Istnieje jednak światełko w tunelu, gdyż jeden z włodarzy KSW- Maciej Kawulski powiedział, że chciałby zorganizować taką edycję z zawodniczkami MMA.

Z przekazywanych statystyk polsatu, możemy się dowiedzieć, że program ma całkiem niezłą oglądalność i stacja jest zadowolona z wyniku. Pozostaje nam tylko czekać na dzisiejszy finał, a następnie wyczekiwać informacji o kolejnej edycji!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis