MMA PLNajnowszeFAME MMAFilipek o sparingach z Malczyńskim: Nie było dobrze!

Filipek o sparingach z Malczyńskim: Nie było dobrze!

Na kanale “Dwa Bieguny” ukazała się kolejna rozmowa ze świetnie nam znaną personą. Filipek, który jest jednym z prowadzących kanału, wspominał wspólne sparingi z Dawidem Malczyńskim, który był ich gościem.

Dawida Malczyńskiego ostatnio w akcji mieliśmy okazję ujrzeć przy okazji gali FAME 20. To właśnie Dawid był jednym z uczestników turnieju, w którym w puli do zdobycia było 2 mln złotych. “Bocian” zakończył swoją przygodę w półfinale przez przegraną z Josefem Bratanem. Co ciekawe, to właśnie “Filipek” był rywalem Dawida w ćwierćfinale.

Zarówno freestylowiec, jak i “Takefun”, który jest drugim z prowadzących, poruszali wątki związane z FAME. Pierwszy z nich przypomniał nawet parę sytuacji, które miały miejsce podczas treningów Dawida. Jedną z nich był sparing Malczyńskiego z Adrianem Polakiem przed FAME MMA 3:

Ej, a pamiętasz jak kiedyś przyjechał do Ciebie Adrian Polak do Ciebie na treningi, sparingi. Widziałem filmik, że przegrał z Tobą ten sparing, ale potem coś tam jeszcze stał i komentował czy Ci doradzał. Miałeś potem sparingi z kimś innym, a on Ci doradzał.

Filipek o przebiegu sparingów z Malczyńskim!

Finalista ostatniej “Bitwy o Południe” postanowił też się podzielić tym, jak kiedyś wyglądały jego sparingi ze znacznie wyższym Dawidem:

Teraz powiedzmy szczerze… biłeś mnie 5 lat temu na sparingach. To było jak 95% do 5%. Ja, jak Ciebie wylosowałem w turnieju to mówiłem sobie – “bardzo trudne wyzwanie”, ale chociaż sprawdzę jaki progres zrobiłem od tamtych lat. Pamiętam, że to były żałosne sparingi. W sensie, ja się naprawdę starałem, ale Ty miałeś tak duże ręce i bardzo mocno biłeś. Już wtedy miałeś bardzo mocny cios. (…) To była kurtuazja ze strony Dawida, że mówił, że raz było dobrze, a raz nie było dobrze. Raczej było niedobrze, tylko ja też wtedy tak naprawdę zaczynałem wszystko.

Przypomnijmy, że Dawida Malczyńskiego nie ujrzymy już w oktagonie. Po swoim ostatnim występie zakończył karierę freak fightera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis