MMA PLNajnowszeClout MMAFilip Chajzer wystąpi we freakach? Prezenter dostał propozycję walki! Chciałby walki z Książulo!

Filip Chajzer wystąpi we freakach? Prezenter dostał propozycję walki! Chciałby walki z Książulo!

Wiele wskazuje na to, że można zadawać sobie już pytanie o to, czy Filip Chajzer wystąpi we freakach. Popularny prezenter telewizyjny, którego wielu kojarzy z wygibasów, jakie zaprezentował w studio Dzień Dobry TVN przy występie Sanah, z czego robi się memy po dziś dzień, w rozmowie z Przeglądem Sportowym potwierdził, że chciałby wejść do klatki.

Filip Chajzer wystąpi we freakach

Wspomniana sytuacja z tańców Filipa Chajzera w śniadaniówce poniżej:

Teraz natomiast Filip Chajzer skupia się na innym sposobie zarabiania pieniędzy. Obecnie właściciel popularnej budki z kebabem planuje walkę w klatce, co potwierdził w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Filip Chajzer wystąpi we freakach? Prezenter dostał propozycję walki! Chciałby walki z Książulo!

Chajzer w rozmowie ze wspomnianym sportowym medium przyznał, że chciałby stoczyć walkę z Książulo, czyli popularnym youtuberem, który nieprzychylnie zrecenzował jedzenie, jakie w swojej budce z kebabem serwuje Filip Chajzer.

Od tamtego czasu panowie mają poważny konflikt medialny. Konflikt, który może rozwiązać się w klatce:

“Dostałem taką propozycję i aktualnie prowadzone są rozmowy. Walka Chajzer vs Książulo to byłby hit roku. Freak fighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił, podobnie jak było to w przypadku mojego występu w “Tańcu z Gwiazdami”.

Nic nie wiedziałem o tańcu, a było bawiłem się fenomenalnie. Teraz będzie mniej grzecznie. Bardzo bym się cieszył, gdyby Książulo przyjął tę propozycję, bo dla obu nas byłoby to rozpoczęcie “od zera” we freak fightach, ale tak naprawdę dla mnie to nie byłaby walka z przeciwnikiem, a trochę walka o nowe życie.

Musicie wiedzieć, że stawki są… spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w której będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja. Mam nawet hasło walki miłośników kebaba po obu stronach barykady — nie obrzucaj mięsem w internecie, wybierz sport!”

A Wy jak myślicie, czy dojdzie do walki Filipa Chajzera we freakach? W jakiej organizacji widzielibyście byłego prezentera TVN? Czy jest on postacią na walkę na Stadionie Narodowym, gdzie w sierpniu odbędzie się gala FAME 22?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis