MMA PLNajnowszeBez kategoriiFields Dynamite!!:Update!(Hunt, LeBanner, Overeem,Kharitonov, Cro Cop, Choi)

Fields Dynamite!!:Update!(Hunt, LeBanner, Overeem,Kharitonov, Cro Cop, Choi)

dynamitemma.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Fighting and Entertainment Group (FEG), ogłosiło dzisiaj wiele ciekawych informacji odnośnie swojej noworocznej gali, która odbędzie się 31 Grudnia na Saitama Super Arena w Saitamie.

Oficjalnie potwierdzono pojedynek pomiędzy dwoma gwiazdami K-1 Jerome LeBannerem (3-1-1) oraz Markiem Huntem (5-4), co ciekawe walka ta odbędzie się na zasadach MMA.

Hunt jest fighterem, który swoją karierę MMA rozpoczynał w PRIDE walcząc z bardzo dobrymi i doświadczonymi zawodnikami. W swoim Dorobku na zasadach MMA zwyciężał między innymi z Wanderleiem Silvą oraz Mirko Cro Copem. W swojej ostatniej walce, na gali Dream 5 – Lightweight Grand Prix 2008 Final, musiał uznać wyższość Alistair Overeema.

LeBanner, swoją ostatnią walkę na zasadach MMA stoczył w 2006 roku pokonując przez  KO Jimmyego Ambriza,  na gali K-1 – Hero’s 4.

Kolejną walką zatwierdzoną przez włodarzy Dynamite jest pojedynek pomiędzy Mirko “Cro Cop” Filipovicem (23-6-2) a wieżowcem z K-1 Hong Man Choiem (1-1). Walka ta odbyć się ma na zasadach K-1.

Bardzo prawdopodobne jest, że na gali zobaczymy też pojedynek pomiędzy bardzo dobrze spisującym się ostatnimi czasy Alistairem Overeemem, a ikoną Pride Sergeiem Kharitonovem. Byłby to rewanż za walkę z 2007 roku, gdzie na gali K-1 HERO’s – Tournament Final, Overemm poległ przez KO w pierwszej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis