MMA PLArek TańculaFerrari wszedł na panel konferencji z Murańskim! Amadeusz od razu rzucił się na Tańculę [WIDEO]

Ferrari wszedł na panel konferencji z Murańskim! Amadeusz od razu rzucił się na Tańculę [WIDEO]

Właśnie trwa ostatnia część konferencji FAME MMA 19, która już w sobotę odbędzie się w Krakowie. Amadeusz Roślik wszedł na scenę wraz z Jackiem Murańskim. ”Ferrari” po chwili rzucił się na najbliższego przeciwnika Arkadiusza Tańculę – musiała interweniować ochrona.

Ferrari

Podopieczny Mirosława Oknińskiego wrócił już na odpowiednie tory podczas gali FAME MMA 18, która dwudziestego maja odbyła się w Łodzi. Roślik tego wieczoru miał stoczyć dwie walki – ostatecznie doszło tylko do jednej. To nie było wcale łatwe zadanie, bowiem Kacper Błoński postawił twarde warunki. Amadeusz po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że Błoński był na deskach, lecz pokazał charakter i przetrwał kryzys.

Jacek Murański w przeszłości w mediach społecznościowych udostępnił nagranie z następnego treningu. ”Muran” miał także przesłanie do Amadeusza Roślika, który w najbliższej walce skrzyżuje rękawice z Tańculą.

To już cztery miesiące po operacji. Prawa ręka powoli, bardzo powoli ale wciąż wraca do właściwego rytmu. PS: Amadeusz jedziesz 02.09 z tym śliskim rakiem.

Ferrari rzucił się na Tańculę!

Amadeusz Roślik na ostatnią część konferencji FAME MMA 19 wszedł wraz z Jackiem Murański.

”Ferrari” od razu ruszył na ”Aroya”. Musiała interweniować ochrona.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis