MMA PLFerrariFerrari komentuje karę finansową od High League: Nie oderwałem jeszcze metek z Gucci to zdążę zwrócić

Ferrari komentuje karę finansową od High League: Nie oderwałem jeszcze metek z Gucci to zdążę zwrócić

Amadeusz “Ferrari” Roślik ma prowokować i robi to dosyć dobrze. Freak fighter, którego zobaczymy już w najbliższą sobotę na gali High League 4 w pojedynku z Pawłem Bombą komentuje karę finansową jaką dostał od swojej organizacji.

Ferrari komentuje karę finansową od High League

Ferrari został ukarany za zaatakowanie osoby udzielającej wywiadu. O całej sprawie, jak i o informacji o ukaraniu go finansowo przez High League pisaliśmy TUTAJ -> High League reaguje! Ferrari i Alberto ukarani finansowo za zachowanie podczas II Konferencji [WIDEO]

Ferrari komentuje karę finansową od High League: Nie oderwałem jeszcze metek z Gucci to zdążę zwrócić

Roślik odniósł się teraz do tej kary, nałożonej przez swojego pracodawcę za nieakceptowalne zachowanie. Ferrari zrobił to w swoim stylu, czyli z czystą ironią i prowokacją.

Swój komentarz na temat kary finansowej od High League zamieścił na Twitterze:

“Dostałem kare finansowa na całe szczęście nie oderwałem jeszcze metek z gucci to zdążę zwrócić a tak na poważnie to mam mieszane uczucia…Pierwszy raz w życiu zrobiłem coś takiego bo tego typu wyzwiska w kierunku moim i moich bliskich padały tylko przez klawiaturę aż do wczoraj.”

Zobacz także:

Artur Szpilka mocno o zachowaniu Ferrariego: Mega nieeleganckie z partyzanta, jak fr*jer! Co wy na to?

Artur Szpilka na swoim panelu został zapytany o zachowanie Amadeusza Roślika. ”Ferrari” był zły na wypowiedzi ”Sadka”. Postanowił na wywiadzie Moniki Laskowskiego uderzyć wspomnianego ”Sadka”. Takie zachowanie kompletnie nie spodobało się popularnemu ”Szpili”.

High League 4: Mini Majk zaatakowany przez rywala! Salim mocno wczuł się w freaki! [WIDEO] Widzieliście?

To nie koniec tak zwanych dymów! Wydawało się, że przy tym zestawieniu jest spokojnie i będzie, to typowo sportowy pojedynek. Salim Chiboub postanowił ruszyć na przeciwnika i widzieliśmy face to face. W pewnym momencie rywal ”Mini Majka” mocno się wczuł…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis