MMA PLFAME MMAFerrari chce bronić honoru Murańskich: Wiem co im Tańcula wyrządził!

Ferrari chce bronić honoru Murańskich: Wiem co im Tańcula wyrządził!

Amadeusz Roślik jest mocno zmotywowany przed najbliższą walką. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wchodzi na zastępstwo i już drugiego września w main evencie FAME MMA 19 zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” początkowo miał w Krakowie skrzyżować rękawice z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem, ale wszystko zakończyło się fiaskiem.

Ferrari

Roślik nie krył, że trzyma mocną urazę do Tańculi i nie zamierza mu podawać ręki. Ponadto ”Ferrari” podczas ostatniego programu pokazywał jaką wiadomość wysłał Jackowi Murańskiemu parę miesięcy temu.

Tańcula był tym mocno zaskoczony i zapewnił, że jest to ”gra”, ponieważ na nagrywkach ”Ferrari” z nim normalnie rozmawiał. Roślik tłumaczył, że z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim również widzi się na nagrywkach do trailerów itp i nie dochodzi tam do bójek, bowiem szanuje freakową organizację.

Ferrari: Pomawiał ludzi, pomawiał mnie!

Amadeusz Roślik w rozmowie z portalem FanSportu.pl powiedział, że zamierza stanąć w obronie honoru Murańskich i zdemolować Tańcule. ”Ferrari” był zły na Tańcule, który wraz z Tomaszem ”Szalonym Reporterem” Matysiakiem komentowali jego sprawę, gdy został zaatakowany w swoim mieszkaniu. Roślik zapewniał, że zrobili w to bardzo słabym stylu.

Na tym swoim kanale pomawiał ludzi, pomówił mnie. Kto jest farmazonem? Śmieć, nie lubię go. W najgorszym momencie mojego życia p******* farmazony. Ja jestem przyjacielem rodziny Murańskich, wiem co ta k**** mi wyrządziła.

Na tej samej gali dojdzie do paru ciekawych rewanżowych starć. Piotr ”Szeli” Szeliga zmierzy się z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem – szybko dojdzie do drugiego starcia Piotra Tyburskiego z Tomaszem ”Zadymą” Gromadzkim. Ponadto wysoko w karcie zobaczymy drugie starcie pomiędzy Pawłem ”Tybori” Tyburskim, a Alberto Simao.

Roślik po przegranej z uznanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem wrócił już na odpowiednie tory. ”Ferrari” jednogłośną decyzją sędziów pokonał Kacpra Błońskiego, który postawił naprawdę twarde warunki.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie mówiło się o potencjalnej walce ”Ferrariego” z Michałem ”Boxdelem” Baronem. Nie wiadomo czy w przyszłości freakowa organizacja będzie wracała do tego zestawienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis