Fedor na UFC 75!

fedor-ufc-75.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Pewnie część z Was połamie mi twarz po tym co tu przeczytacie, ale Fedor podpisał kontrakt i będzie na UFC 75. Nie ma w tym ani jednego słowa nieprawdy. Czytaj dalej, żeby być wykształconym fanem mma!

Fedor będzie na UFC 75 pod podpisał kontrakt z firmą Affliction. To oni robią te odjechane koszulki, w których ganiają wszyscy wazniejsi zawodnicy. Sprawdź ich stronę.

Już? Jesteście na mnie źli. W ramach przeprosin: pierwszy film fabularny traktujący o Gracie!

Teraz już przestawiamy się w tryb mojego ulubionego tancerza (i tu puszczam oko do wtajemniczonych forumowiczów*) – Krzysia Rutkowskiego – zabawmy się w detektywów.

Fedora reprezentuje w USA firma White Chocolate Management (WCM). Ci sami kolesie dbają o Cheicka Kongo, Pana Quintona, Diego “Olaboga!” Sancheza i Roba Kamana (nemezis Marka Piotrowskiego). To właśnie oni zaanonsowali managerów Red Devil (Apy Echteld i Vadim Finkelstein) u decydentów Zuffy (Lorenzo, Dana i Joe Silva; Frank, brat Lorenzo jest bardziej od liczenia kasy…). W ich imieniu wypowiada się prezes i założyciel WCM, Reed Wallace.

Zanim przejdziemy dalej, odnotujmy ważne fakty:

  1. Fedor podpisuje kontrakt z amerykańską agencją WCM i jest przez nią reprezentowany
  2. Fedor podpisuje kontrakt z amerykańskim producente koszulek, który jest obecny praktycznie tylko na rynku w USA (inne gwiazdy promujące tą firmę: Paris Hilton, The Rock, Liddell, Couture, Vin Diesel, Ozzy)
  3. Fedor pojawi się na ważnym, bo pokazywanym zupełnie za darmo evencie Zuffy: UFC 75 – sajo uświadomił mi, że ten właśnie event obejrzy największa ilość osobób w TV
  4. Przed kupnem Pride Dana White upierał się, że nie ma planów zakupu Pride, nie jest mu to do niczego potrzebne; kiedy pojawiły się plotki o kupnie Pride przez Lorenzo i Franka Fertitta Dana upierał się, że to niemożliwe…
  5. Dana powiedział, że nici z negocjacji z Fedorem

Na podstawie w/w faktów, można pokusić się o stwierdzenie, że UFC jest faktycznie bliskie podpisania umowy z Fedorem, bądź już to zrobiło. To wyłącznie spekulacje. Czytajcie dalej – ta teoria wysnuta przeze mnie i sajo ma jednak słaby punkt.

Wyżej wspomniany boss WCM, Reed Wallace, powiedział:

Fedor nie podpisał jeszcze niczego. Zamierza podpisać kontrakt z kimś niebawem, nie można bez przerwy negocjować. Mogę powiedzieć tylko tyle, że są bardzo blisko podpisania umowy, ale w ostatniech chwili do wyścigu po Fedora wkroczyli nowi gracze.

WCA informuje o spotkaniu się Marka Cubana, Eda Fishmana, kilku osób z zarządu HDnet i starego znajomego z Lion’s Den, niegdyś siejąceg postrach teamu fighterów (Shamrocki, Mezger, Pete Williams, Tra Telligman, Butnet) – Guy’a Mezgera. Kolejne fakty do przemyślenia:

  1. Mark Cuban ma 2.3 miliarda dolarów i chce wejśc w biznes MMA
  2. Mark Cuban jest bardzo agresywnym i odważnym biznesmenem
  3. Ed Fishman to były szef operacji Pride w USA, który wyraził chęć zainwestowania w nową organizację MMA
  4. Guy Mezger to promotor / łowca talentów i całkiem niezły ambasador MMA; jego dziełem jest gala Art of War

Panowie – dzieje się sporo. O wiekszości nie mamy zielonego pojęcia, ale opcje wydają się być dwie: UFC (95%) albo coś nowego (4,99%)**. Musicie przemyśleć temat samodzielnie i wyciągnąć wnioski. MMABlog będzie wam tylko dostarczał potrzebne narzędzia, do wyrobienia sobie opinii 🙂

Raport na podstawie: mmanews.com, mmaweekly.com i fiveouncesofpain.com Moje wcześniejsze spekulacje i analizy na temat Fedora: najpierw, później, ostatnie

* – puszczam oko w sensie “rozumiemy się”, a nie w sensie “Phil Baroni”
** – końcówka to inne organizacje, np. KSW

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis