MMA PLNajnowszeBez kategoriiFedor: chcemy zorganizować galę noworoczną w Japoni!

Fedor: chcemy zorganizować galę noworoczną w Japoni!

Fedor w liście do fanów:

Pasternak

Zawsze miło jest dostać korespondencję od fanów, a już wielką przyjemnością jest dostawać ją od japońskich fanów. To właśnie ich zwykłem spotykać w sylwestrowy wieczór i świętować moje zwycięstwa. Zawsze inspirowali mnie w najtrudniejszych momentach, najcięższych walkach. Rok temu sporo myślałem o powiedzeniu “Sylwester definiuje cały nadchodzący rok”.

Bycie w tym kraju (Japoni) to wakacje same w sobie. Ekscytująca kultura, jedna z najciekawszych historii, wspaniałe tradycje. Doświadczaliśmy ich każdego roku, a teraz ja i moja drużyna tęsknimy za tym bardzo.

Jednak jeżeli czegoś bardzo pragniesz nie zatrzymujesz się w połowie drogi do celu. Skontaktowałem się z zarządem M-1 Global i poprosiłem ich, aby zachowali tą tradycję. Wiecie co? Oni w pełni rozumieją moje pragnienie walki w Japoni w wieczór sylwestrowy.

Teraz wszystko zależy od tego, czy będzie mozliwe zorganizowanie takiej gali, do jakiej wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Dlatego właśnie piszę do Was, wszystkich tamtejszych fanów. Ja i M-1 Global zrobimy wszystko, co tylko możliwe, żeby dać Wam jeszcze jedną walkę o tytuł (oryg. Championship) w wieczór sylwestrowy w Japini. Będę bardzo szczęśliwy jeżeli nasze życzenie się spełni.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis