MMA PLNajnowszeUFCFan nie przemyślał tej prośby! Ilia Topuria pokazał jaką ma moc w pięściach! [WIDEO]

Fan nie przemyślał tej prośby! Ilia Topuria pokazał jaką ma moc w pięściach! [WIDEO]

Skąd taki pomysł? Czasem wielu obserwujących może być zaskoczona filmikami w mediach społecznościowych…. Tym razem jeden z fanów chciał poczuć siłę pięści czołowego zawodnika UFC w wadze piórkowej Ilia Topuria (14-0). Oczywiście nie był to mądry pomysł.

Topuria

“El Matador” w następnym pojedynku doczeka się mistrzowskiej szansy. Reprezentant Gruzji siedemnastego lutego wystąpi na gali UFC 298 w Kalifornii. Dojdzie wtedy do starcia z mistrzem Alexandrem Volkanovskim (26-3). Australijczyk w ostatnim pojedynku zaryzykował i wszedł na zastępstwo. Była to druga próba wywalczenia pasa wagi lekkiej. Tym razem Volkanovski przegrał szybko przez nokaut w starciu z Islamem Makhachevem. 

26-latek szansę mistrzowską dostanie po sześciu zwycięstwach – w tym czterech przed czasem.

To nie był dobry pomysł!

Jeden z kibiców miał szalony pomysł…. chciał zobaczyć jaką siłę w pięściach posiada niepokonany Ilia Topuria (14-0). Szybko jednak żałował swojej prośby. 

Sami zobaczcie:

Topuria do UFC trafił w październiku 2020 roku, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Youssefa Zalala. Były efektowne zwycięstwa z Damonem Jacksonem, Ryanem Hallem czy Jaiem Herbertem. 

Ostatni pojedynek IIia odnotował w czerwcu tego roku, gdy kompletnie zdominował i pewnie wypunktował twardego Josha Emmetta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis