MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME Reborn: Zamieszanie w walce wieczoru. Fabijański zrezygnował, Wardęga zdyskwalifikowany, Gola wygranym!

FAME Reborn: Zamieszanie w walce wieczoru. Fabijański zrezygnował, Wardęga zdyskwalifikowany, Gola wygranym!

Za nami walka wieczoru gali FAME: Reborn! Szalona walka wieczoru! Main eventem dzisiejszej gali w Atlas Arenie w Łodzi było starcie dwóch na dwóch, w którym zmierzyli się Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik z Sylwestrem Wardęgą i Wojciechem Golą.

Zamieszanie w walce wieczoru

Dwóch na dwóch, jedna klatka, mnóstwo emocji, nietypowe zakończenie. To miało wydarzyć się w klatce podczas tego main eventu!

FAME: REBORN PPV

Faworytami tej walki byli Wardęga i Gola i trudno się temu dziwić. Zwłaszcza widząc przebieg tej konfrontacji.

Olejnik ruszył na Golę, natomiast Wardęga zaczął mierzyć się z Fabijańskim. Fabijański bardzo szybko padł na matę. Nikt nie wiedział co się tam wydarzyło, ale najprawdopodobniej doszło do kontuzji nogi u aktora. Powtórki jednak pokazały, że Wardęga miał zadać cios w parterze, ale walka ta była starciem bokserskim i ciosy w parterze były zabronione.

Po chwili jednak okazało się, że Sebastian Fabijański zrezygnował z walki! Nie wiadomo czy przez kontuzję kolana czy kontuzję oka. Aktor trzymał się bowiem najpierw za kolano, a potem za oko.

W klatce natomiast został tylko sam Tomek Olejnik, który musiał mierzyć się z Wojciechem Golą, bowiem Wardęga został zdyskwalifikowany. Gola bawił się z Olejnikiem, dwa razy posłał go na deski i ostatecznie wygrał całą walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis