MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME Reborn: Wampir wypunktował Japońskiego Drwala! Zadora uciekał przed Pasternakiem, kibice gwizdali!

FAME Reborn: Wampir wypunktował Japońskiego Drwala! Zadora uciekał przed Pasternakiem, kibice gwizdali!

Za nami kolejna walka gali FAME: Reborn, która dzisiaj odbywa się w Atlas Arenie w Łodzi, Tym razem kibice oglądali typowo sportowy pojedynek. Na przeciwko siebie stanęli reprezentanci sportu – Dominik „Japoński Drwal” Zadora i Michał „Wampir” Pasternak.

Wampir wypunktował Japońskiego Drwala

Starcie to odbyło się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Co niezwykle istotne, Dominik Zadora powraca do startów po porażce, jaką poniósł w konfrontacji z Alanem Kwiecińskim i był zdeterminowany, by odnieść zwycięstwo przed freakową publicznością.

FAME: REBORN PPV

Pierwsza odsłona była bardzo zachowawcza. Obaj z wielkim respektem podchodzili do umiejętności swojego rywala. Zarówno Zadora jak i Pasternak szukali swoich szans, ale na tym poziomie o poważne naruszenie skoncentrowanego rywala jest bardzo ciężko. Jednak to minimalnie lepiej w klatce w tej szermierce na pięści prezentował się Wampir. To on wywierał presję, to on częściej wyprowadzał ciosy, to on szedł do przodu, przy defensywnej postawie Japońskiego Drwala.

W trzeciej rundzie wyraźniej było widać jak Wampir wywiera na Japońskim Drwalu presję. Zadora w pewnym momencie biegł wokół klatki, uciekając przed presją Pasternaka,

Ostatecznie walka ta dotrwała do końcowego gongu, a sędziowie niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Michała Pasternaka (w stosunku 29:28, 29:28, 28:29).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis