MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME: REBORN Transmisja stream online – gdzie oglądać?

FAME: REBORN Transmisja stream online – gdzie oglądać?

PPV FAME: REBORN już 9 grudnia! Jak Feniks z popiołów – FAME odradza się na nowo. Największa organizacja wraca w zupełnie nowej i odświeżonej wersji. Dzień odrodzenia nadchodzi wielkimi krokami! Galę FAME: REBORN będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić tego wydarzenia.

FAME: REBORN PPV
Foto: FAME

FAME: REBORN wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME: REBORN: Gdzie oglądać?

W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch osobistości, które w klatce FAME nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa. Sylwester Wardęga lub Sebastian Fabijański – ktoś w końcu musi wygrać!

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Amadeusza Roślika, niekwestionowanego weterana organizacji. Ferrari skrzyżuje rękawice z Koro, więc tym razem poprzeczka została postawiona bardzo wysoko.

Czysto sportowe zestawienie – ale za to jakie! Michał Pasternak i Dominik Zadora razem w jednej klatce, czyli gwarancja wielkich emocji.

Jeżeli jesteśmy już w temacie sportowych starć. Swój debiut we freak-fightach odnotuje Maciej Sulęcki, jeden z najlepszych pięściarzy w naszym kraju. Striczu zmierzy się z dobrze znanym polskim kibicom Normanem Parke’iem, w specjalnej formule pojedynku.

Duży konflikt topowych twitchowych streamerek. Navcia i Liza już od dłuższego czasu wymieniają razy, dlatego można oczekiwać zaciętej walki na śmierć i życie.

FAME: Cena, ile kosztuje?

Na papierze wojna totalna. Marcin Wrzosek stanie w bitewne tany z Tomaszem Gromadzkim. Fantastycznie zapowiadająca się stójkowa batalia – nic dodać, nic ująć. Kto według Was wygra?

Gala FAME: REBORN jest dostępna w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99, który obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia przez 48h po zakończonej gali. Decydując się na pakiet PREMIUM za 44,99, otrzymamy dostęp do transmisji live w jakości 1080p (FULL HD) i możliwość odtworzenia przez 168h po skończonym evencie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis