MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME Reborn: Greg poddał Maślanę w drugiej rundzie! Postawił na nim X!

FAME Reborn: Greg poddał Maślanę w drugiej rundzie! Postawił na nim X!

Kolejnym pojedynkiem gali FAME: Reborn, która odbywa się właśnie w łódzkiej Atlas Arenie było starcie, na które czekał cały sportowy twitter. W klatce bowiem pojawił się popularny twitterowicz Grzegorz „Greg” Gancewski, który obserwowany jest nawet przez środowisko piłkarzy i dziennikarzy. Jego rywalem był kulturysta Jakub „Maślana” Maślanka.

Greg poddał Maślanę w drugiej rundzie

Co ciekawe to nie jest pierwotne zestawienie na tej gali. Greg miał bowiem zmierzyć się ze swoim medialnym wrogiem – Adrianem Polakiem Polańskim, a Maślana miał skrzyżować rękawice z Natanem Marconiem.

Ostatecznie jednak dokonano roszady w rozpisce i finalnie Greg stanął na przeciwko Maślany.

FAME: REBORN PPV

Na co warto zwrócić uwagę przy tym zestawieniu – waga. Maślana ważył prawie 20 kilogramów więcej niż popularny użytkownik portalu X.

Walka zaczęła się od próby obalenia ze strony Grega. Maślana jednak łapiąc się siatki spowodował to, że znalazł się na rywalu. Za to zagranie Maślanka został ukarany odjęciem punktu.

Po wznowieniu walki Greg nadal szukał obalenia. Udało mu się to i zdołał Maślankę obalić. Jednak siła rywala pomogła mu wrócić do stójki. Greg jednak po wstaniu Maślany, chwycił rywala w pasie i rzucił nim o matę. Maślana jednak wstał ale do końca odsłony oglądaliśmy jak obaj siłują się pod siatką.

W drugiej rundzie widać było, że Greg stracił już trochę siły. Mimo to, Greg zdołał w pewnym momencie wynieść Maślanę i ponownie go obalić. Slamy w wykonaniu Grega to coś, co kibice zapamiętają na długo. Po chwili Greg złapał szyję rywala i zdołał zapiąć duszenie zza pleców.

Maślana poddał i Greg wygrywa przez poddanie w druygiej rundzie!

ZOBACZ TAKŻEFAME: REBORN: wyniki NA ŻYWO! Wardęga & Gola vs. Fabijański & Olejnik, Szeliga vs. Bandura – śledź live, kto wygrał pojedynki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis